SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta w Idei POP

Tańsze SMSy już za 17 gr. z VAT oraz naliczanie sekundowe połączeń od początku rozmowy do ponad 6 milionów klientów Idei

Zarząd Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel, operatora sieci Idea poinformował o wprowadzeniu jeszcze atrakcyjniejszych dla klientów zmian w taryfie Zrób To Sam w usłudze bezabonamentowej Idea POP. Nowa oferta dostępna będzie już od 15.04.br. w Idea POP zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników tej popularnej oferty telefonów na kartę.

Zmiany wprowadzane od 15 kwietnia br. dotyczą: tańszych SMSów po 17 gr. VAT (0,17 zł) w sieci Idea oraz naliczania sekundowego połączeń 1/1 sek. od początku rozmowy do ponad 6 milionów klientów Idei. Zmiany zostaną wprowadzone jako zniżki w taryfie Zrób To Sam w Idea POP. Stawki opłat za połączenia w Idea POP obecnie to już od 0,60 PLN z VAT z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy!

Od 5 kwietnia br. w ofercie Idea POP dostępny jest nowy zestaw startowy StartPOP Na Okrągło, który daje premiowo 5 zł po każdym doładowaniu.

"Zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów wprowadzamy zmiany w taryfie Zrób To Sam polegające na obniżeniu stawek w zniżkach poprzez wprowadzenie naliczania sekundowego od początku rozmowy w sieci Idea oraz wprowadzeniu tańszych SMSów w sieci Idea w cenie 17 gr. brutto" - powiedział Jean-Marc Vignolles, Wiceprezes Zarządu PTK Centertel, operatora sieci IDEA.

Po zastosowaniu nowych zmian w taryfie Zrób To Sam zniżki kształtują się następująco:

1. Sieć Idea - taniej o 30% z naliczaniem sekundowym od początku rozmowy

2. SMSy - za 17 gr. z VAT do sieci Idea, poza sieć za 38 gr.

3. Wybrane numery - do 40 % taniej

4. Poza Szczytem - codziennie od 20.00 - 8.00 taniej o 40 %

5. Weekendy - w weekendy i święta taniej aż o 50 %

6. Po Pierwszej Minucie - po pierwszej minucie połączenia taniej o 25%.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta w Idei POP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl