SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe pozycje kanałów u abonentów Multimedia korzystających z dekoderów ADB

Operator Multimedia Polska zmienia pozycje kanałów w układzie programowym EPG na dekoderach ADB. Nie zmieniają się natomiast - co podkreśla operator - warunki ani stawki dotychczasowych umów.

Przyczyną wprowadzanych zmian są prace serwisowe prowadzone sukcesywnie przez Multimedia. W konsekwencji zmianie ulegną pozycje kanałów w na dekoderach ADB.

Jak podkreśla operator - początkowo abonenci w miejscu programów mogą zobaczyć czarny ekran, jednak po zmianie układu wszystko wróci do normy.

Kanały telewizyjne będą rozpoczynać się od numeru 101.

W przypadku korzystania z listy ulubionych kanałów po zmianie mogą one po prostu zniknąć z listy - trzeba ją wówczas ułożyć ponownie, dodając wybrane programy. Zmiany - jak podkreśla operator - nie będą stanowić zmiany umowy o usługę telewizji cyfrowej, a stawki opłat także pozostaną bez zmian.

Multimedia to część Grupy Vectra. Od końca marca br. w ofercie tej sieci kablowej znajdują się nowe kanały: TVP Dokument i TVP Kobieta.

W 2019 roku Multimedia Polska zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 1,3 proc. do 614,43 mln zł, a jej strata netto pogłębiła się z 95,34 do 135,99 mln zł, m.in. wskutek dużego wzrostu kosztów finansowych. Liczba klientów firmy zmalała o 30,6 tys. do 695,3 tys.

Dołącz do dyskusji: Nowe pozycje kanałów u abonentów Multimedia korzystających z dekoderów ADB

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pffff
Bez sensu i to nie ma sensu
0 0
odpowiedź
User
Jack
Kasa wysoka za usługi a ja czekam 5 dnia naprawę bo ani tv ani internety KPINA
0 0
odpowiedź
User
dty
więcej bałaganu niż pożytku . można poprawić było ofertę programową cyfrową vectra multimedia polska atu obiecanki cacanki i nic .
0 0
odpowiedź