SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej szuka producenta filmów reklamowych

Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej szuka w przetargu firmy, która zajmie się m.in. produkcją filmów reklamowych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. materiały prasoweArticle

Wybrana firma zajmie się przede wszystkim produkcją filmów reklamowych i informacyjnych, przygotowaniem materiałów video i audio, na potrzeby kampanii informacyjno-edukacyjnej realizowanej w stacjach telewizyjnych, internecie, stacjach radiowych oraz w trakcie wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Celem zaplanowanej kampanii informacyjno-edukacyjnej jest dotarcie z przekazem do opinii publicznej dotyczącym działań Agencji w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w polskiej przestrzeni powietrznej, znaczeniu zawodu i pracy kontrolera ruchu lotniczego oraz rozwoju technologicznego PAŻP służącego podnoszeniu bezpieczeństwa transport lotniczego w Polsce i Europie.

Na potrzeby kampanii mają powstać: główny spot trwający 45 sek. i jego krótsze wersje (30-sek., 15 sek. i 8 sek.).

Przygotowane reklamy mają uwzględniać i podkreślać wiodącą rolę Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, jako instytucji zapewniającej bezpieczeństwo ruchu lotniczego w polskiej przestrzeni powietrznej, bezpieczeństwo ruchu lotniczego w polskiej przestrzeni powietrznej, wysoką jakość pracy i doświadczenie pracowników tej instytucji itp. Jako rzetelnej, sprawnej, innowacyjnej instytucji, która jest pracodawcą godnym zaufania, z którym podjęcie współpracy jest gwarancją wykonywania ciekawej, odpowiedzialnej i stabilnej życiowo pracy.

Spoty mają cechować się spójną, konsekwentną, oryginalną przykuwającą uwagę, budzącą pozytywne emocje narracją, która przedstawia pracę i działania Agencji jako gwarancję bezpieczeństwa w trakcie podróży lotniczych.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 11 grudnia br.

Dołącz do dyskusji: Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej szuka producenta filmów reklamowych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam_obywatel
A kogo to obchodzi? Przeciez to nie jest firma jakas,tylko instytucja państwowa i nie wiem dlaczego wydaje kase w błoto,a powinna na coś innego.Czy ktoś mysli,ze Polacy aż tak często latają samolotami?Chyba nie!!Potem są głosy,ze ktoś komuś dał kontrakt za nasze pieniądze!
odpowiedź
User
Gigi
Komedie romantyczne
odpowiedź