SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paulina Smaszcz-Kurzajewska nie jest już rzecznikiem prasowym nc+

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zakończyła pracę w platformie nc+ na stanowisku rzecznika prasowego oraz dyrektora ds. PR i komunikacji zewnętrznej - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Paulina Smaszcz, fot. materiały prasoweArticle

Jej obowiązki za pracę działu PR przejął tymczasowo Piotr Kaniowski, zatrudniony na stanowisku kierownika ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert.

Kaniowski będzie raportował bezpośrednio do Jacka Balickiego, który od 2014 roku jest wiceprezesem ds. marketingu nc+.

Smaszcz-Kurzajewska w nc+ od 2016 roku

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pracowała w spółce ITI Neovision, operatorze platformy nc+, od stycznia 2016 roku. Ma ponad 20-letnie doświadczenie związane z działalnością w zakresie public relations i komunikacji. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowała m.in. w PTK Centertel, Onecie oraz firmie Bayer, gdzie piastowała funkcje związane z komunikacją. Była także rzecznikiem prasowym polskiego oddziału Microsoft. W przeszłości pracowała jako prezenterka TVP2 i TVP1, była zatrudniona także w Polskim Radiu.

Piotr Kaniowski z nc+ związany jest od 2016 roku. Wcześniej przez dwa lata pracował w Grupie Onet-Ringier Axel Springer Polska, gdzie pełnił funkcję rzecznika prasowego portalu Onet oraz odpowiadał za działania PR należące do Grupy serwisów internetowych, tytułów prasowych, usług online i oferty wideo. W przeszłości pracował m.in. w polskim oddziale firmy Microsoft.