SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Bylicki jako pierwszy Polak prezesem International Public Relations Network

Paweł Bylicki, CEO agencji Public Dialog, został prezesem International Public Relations Network - międzynarodowej sieci niezależnych agencji PR.

Paweł Bylicki Paweł Bylicki

Bylicki został powołany na stanowisko w czasie corocznego spotkania agencji zrzeszonych w IPRN, które w tym roku odbyło się w Pekinie. To pierwszy Polak w kierownictwie tego stowarzyszenia.

- Przez najbliższy rok zamierzam wprowadzić pewnie rozwiązania podnoszące efektywność naszych działań, szczególnie w newralgicznych obszarach takich jak: wymiana know-how, zacieśnianie relacji między członkami, działania new businessowe, czy zmiany w konkursie Project of the year - skomentował Paweł Bylicki.

Kadencja trwa rok, do maja 2019 roku. Łączy się również  z organizacją corocznego spotkania członków sieci, które  w nadchodzącym roku odbędzie się w Warszawie.

Paweł Bylicki jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji marketing polityczny i public Relations. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Członek International Branding Association (IBA). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w PR. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej  oraz pozycjonowania firm na rynku. Jest autorem opracowań na temat komunikacji korporacyjnej, wykładowcą oraz szkoleniowcem.

Dołącz do dyskusji: Paweł Bylicki jako pierwszy Polak prezesem International Public Relations Network

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
EWA
BRAWO
19 0
odpowiedź
User
ELKA
BRAWO
18 0
odpowiedź
User
ZOSIA
BRAWOOO!!!
217 4
odpowiedź