SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Gajewski awansował w TVP na wicedyrektora ds. operacyjnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

Paweł Gajewski, poprzednio zastępca dyrektora w biurze spraw korporacyjnych w Telewizji Polskiej, został wicedyrektorem ds. operacyjnych w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Do jego obowiązków ma należeć m.in. opieka nad ośrodkami regionalnymi TVP.

Gajewski w Telewizji Polskiej pracuje od 2016 roku. Jako wicedyrektor w biurze spraw korporacyjnych odpowiadał m.in. za koordynowanie spotkań krajowych i zagranicznych członków zarządu TVP. Decyzją zarządu firmy od wtorku 6 lutego zajmuje nowe stanowisko - wicedyrektora ds. operacyjnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, w zakresie obowiązków Gajewskiego na nowym stanowisku jest m.in. upgrade technologiczny nowego studia TVP Info, dbanie o jego oprawę, a przede wszystkim koordynacja pracy wszystkich 16 ośrodków regionalnych TVP.

W grudniu ub. roku o zmianach w funkcjonowaniu OTV w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl mówił prezes TVP Jacek Kurski. Zapowiedział, że do końca 2019 roku wszystkie ośrodki regionalne telewizji będą nadawały swoje programy w jakości HD. Zostaną też doposażone w sprzęt, a część z nich dostanie nowoczesne wozy transmisyjne już w pierwszym kwartale 2018 roku.

Także w br. 2018 Telewizja Polska planuje budowę nowego studia TVP Info i nową oprawę graficzną stacji. Firma szuka obecnie firmy do realizacji prac budowlanych.

W styczniu br. z funkcji dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zrezygnował Klaudiusz Pobudzin. Jego obowiązki przejął Jarosław Olechowski, który jednocześnie jest też szefem „Wiadomości”. Natomiast tydzień temu szefem informacji w TVP Info został Krystian Kuczkowski.

Dołącz do dyskusji: Paweł Gajewski awansował w TVP na wicedyrektora ds. operacyjnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cześć
Będzie takim małym agencikiem w wielkiej korporacji.
odpowiedź
User
Czesio
Wreszcie ktoś komu chce się pracować i nie olewa swoich obowiązków
odpowiedź
User
Gość X
Jeżeli można łączyć 2 funkcje to Olechowski może to robić nadal. Jeśli jednak jest inaczej to trzeba w jednej z tych funkcji go kimś innym zastąpić. Dla "Wiadomości" byłby to powrót, a w przypadku TAI zupełna nowość, gdyby była Paczuska. Co dalej z Pobudzinem? Nie wiadomo jak narazie. Bycie wolnym agentem to wielka niewiadoma, co innego jak ktoś zawiesza aktywność bądź współpracę na czas nieokreślony. Jeśli Olechowski nie jest już p.o. dyrektora TAI to będzie łatwiej niektóre sprawy ogarnąć, inaczej zostanie rozpisany nowy konkurs lub wybór będzie z automatu albo obecnego, albo kogoś innego. W "Teleexpressie" za Pobudzina dłuższy czas temu wszedł Piotr Kucia związany wcześniej z zagraniczną redakcją.
odpowiedź