SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Piekarski za Michała Hejkę prezesem Instytutu Badań Pollster

Paweł Piekarski został prezesem należącej do Grupy ZPR Media spółki Accorp, w ramach której działa Instytut Badań Pollster. Zastąpił Michała Hejkę.

Paweł Piekarski z Instytutem Badawczym Pollster związany jest od 2011 roku. Początkowo pracował jako specjalista ds. badań, ale  w 2013 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego. Od 2012 roku jest członkiem Rady Badania, a następnie Stałego Zespołu Metodologicznego przy prezesie spółki Polskie Badania Internetu PBI, współtworząc metodologię standardu badań Internetu w Polsce.

W 2016 roku objął funkcję członka zarządu. Jest absolwentem  studiów podyplomowych na kierunku Praktyczne Metody Statystyczne i studiów doktoranckich na kierunku Psychologia.

Na stanowisku prezesa Piekarski zastąpił Michała Hejkę, który od 2017 roku pełnił funkcję prezesa spółki Accorp. Teraz pozostanie w jej zarządzie.

Michał Hejka pełni funkcję wiceprezesa Time S.A., odpowiadając za rozwój analityczno-kontentowy nowych mediów oraz rozwój nowych modeli i kanałów monetyzacji w ramach spółki. Piastuje także stanowisko prezesa zarządu IDMnet S.A.

 

Dołącz do dyskusji: Paweł Piekarski za Michała Hejkę prezesem Instytutu Badań Pollster

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl