SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia na Androida

W aplikacji mobilnej Poczta Interia na smartfony z systemem Android pojawiła się możliwość korzystania z asystenta głosowego.

Article

Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia na Androida umożliwia wykonywanie za pomocą komunikatów najważniejszych operacji na skrzynce, m.in sprawdzanie, czytanie i pisanie wiadomości.

Asystent głosowy ma dodatkowo inteligentny system wsparcia, który poprowadzi użytkowników i podpowie im listę obsługiwanych komend. Naciśnięcie ikony mikrofonu uruchamia pracę asystenta, która trwa ż do momentu wyłączenia aplikacji.

- Nasza aplikacja pocztowa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięcza m.in. nowoczesnemu designowi, intuicyjnej obsłudze i innowacyjnym rozwiązaniom. Wdrożenie asystenta głosowego to kolejny etap w rozwoju naszego produktu - komentuje Małgorzata Koperek, kierowniczka usług pocztowych w Grupie Interia.

- Nowa funkcja zdecydowanie ułatwia korzystanie z aplikacji i ma wiele praktycznych zastosowań umożliwia m.in. szybkie sprawdzanie, czytanie i pisanie wiadomości. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy szybko docenią zalety i możliwości asystenta głosowego Poczty Interia - dodaje.

Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia jest oparty na systemie rozpoznawania mowy urządzenia użytkownika (Text to Speech oraz Speech Recognizer). Domyślnie wybierany jest silnik Google. Aplikacja pocztowa Interii z asystentem głosowym jest bezpłatna.

Według badania Mediapanel w czerwcu br. aplikacja mobilna Nowa Poczta Interia zanotowała 1,07 mln użytkowników i 3,7 proc. zasięgu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia na Androida

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Czytacz
Zamiast wodotrysków niech uruchomią porządne dwustopniowe logowanie.
2 3
odpowiedź
User
Yyyy
Dwie komendy z czego sprawdź nie działa...
2 1
odpowiedź
User
X
A podpisu dalej brak . Weryfikacji dwuetapowej również .
0 0
odpowiedź