SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

15 nowych podcastów Radia 357 na lato. Wśród autorów Niedźwiecki, Stelmach i Olszański

Radio 357 udostępniło właśnie słuchaczom 15 nowych serii podcastowych. Jak podkreślają radiowcy - audycje, które można tam usłyszeć, nie będą dostępne na antenie. Swoje podcasty mają teraz m.in. Michał Olszański, Iza Woźniak, Patrycjusz Wyżga, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach.

Nowa propozycja ma ścisły związek z wprowadzeniem letniej ramówki, ale także z rozwojem tej oferty, na który (jak słyszymy) Radio 357 chce stawiać coraz mocniej. Przez całe lato codziennie będą publikowane odcinki premierowe podcastów, niedostępnych – jak zapewniają radiowcy - na antenie.

15 nowych formatów

Od wtorku pojawia się już systematycznie 15 nowych formatów, a wśród nich m.in. „Jacy jesteśmy?” Michała Olszańskiego (w tym formacie dziennikarze stacji opowiadają o sobie), „Książki na lato” (dziennikarze rozgłośni dzielą się swoimi wyborami książkowymi), czy „Single z Żoliborza” (podcast Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha o przebojach dla nich najważniejszych).

 

Gabi Darmetko proponuje w ramach podcastów audycje o rowerowych nowościach, ciekawych trasach itd. Pt. „RoweLove”. Słuchać można też m.in. „Piosenek z historią” Marcina Cichońskiego, „Moich wakacje” (w ramach tego podcastu dziennikarze Radia 357 opowiadają o swoich ulubionych miejscach wakacyjnych w Polsce) czy „Kina letniego” Katarzyny Borowieckiej.

„Twoje 357”

Na początku kwietnia zespół Radia 357 uruchomił „Twoje 357”. To platforma podcastowa, umożliwiająca dostęp do ponad 1300 odcinków audycji emitowanych od startu radia. Obecnie to ponad 2000 godzin podcastów, a codziennie dodawanych jest ok. 20 nowych audycji. Wśród nich są też podcasty specjalne - nie emitowane na antenie.

Audycji można słuchać poprzez stronę internetową Radio357.pl oraz przez aplikację Radio 357, dostępną na systemy Android i iOS.Podcasty publikowane są w sekcji „Twoje 357”, dostępnej dla patronów radia. By ich wysłuchać potrzebna jest subskrypcja w serwisie Patronite na dowolną kwotę. Można też słuchać ich poprzez stronę internetową radio357.pl lub aplikację Radio 357 dostępną na systemy Android i iOS.

Radio 357 to stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Zespół tworzy obecnie ponad 100 autorów, dziennikarzy oraz osób organizujących pracę radia. W czerwcu ukonstytuowała się docelowa struktura własnościowa radia. Nadrzędnym podmiotem jest spółka komandytowa, zaś jej udziałowcem - spółdzielnia, skupiająca zespół tworzący rozgłośnię. Radiem zarządza dotychczasowa spółka z zarządem, na czele którego stoi Paweł Sołtys. Tomasz Michniewicz sprzedał swoje udziały.

Stacja utrzymuje się z wpłat słuchaczy. Aktualnie niemal 32 tys. patronów przekazuje 668 tys. zł miesięcznie poprzez serwis Patronite. Rozgłośni można słuchać przez aplikację (Android i iOS), stronę internetową, a także agregatory stacji internetowych (m.in. OpenFM, WP Pilot, Patronite Audio, TuneIn, Replaio, MyTuner, MediaU, PlayNow).

Dołącz do dyskusji: 15 nowych podcastów Radia 357 na lato. Wśród autorów Niedźwiecki, Stelmach i Olszański

62 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PolskieRadiojestnajlepsze
Mogą sobie zrobić jeszcze z 1500 podcastów, i tak normalni słuchacze i ludzie uczciwi, mądrzy, moralni, i bez tych patronów z ich wypranymi przez PO-KO mózgami włączają zawsze tylko nasze Polskie Radio i to w normalnym odbiorniku na półce w kuchni i nic oni w tej sprawie nie zmienią nawet jak kolejni otumanieni lewactwem będą im wpłacać miliony na to pseudo-radio
odpowiedź
User
essa
jakby Olszanski pracowal dalej w TVP na koncu artykulu bylby dodatkowy akapit o tym, ze ciagna sie za nim kontrowersyjne historie #mammograf
odpowiedź
User
OJakub
Mogą sobie zrobić jeszcze z 1500 podcastów, i tak normalni słuchacze i ludzie uczciwi, mądrzy, moralni, i bez tych patronów z ich wypranymi przez PO-KO mózgami włączają zawsze tylko nasze Polskie Radio i to w normalnym odbiorniku na półce w kuchni i nic oni w tej sprawie nie zmienią nawet jak kolejni otumanieni lewactwem będą im wpłacać miliony na to pseudo-radio

Polecam kupić na półeczkę w kuchni normalne internetowe radio, również uruchamiane jednym przyciskiem. Trójkę, jak nie była jeszcze Trujką, też przez internet słuchałem, bo wspaniałe i konserwatywne FM odbierało fatalnie (centrum Wrocławia).
odpowiedź