Polsat kręci drugi sezon serialu "Bracia"

We wrześniu ruszą zdjęcia do drugiego sezonu serialu Telewizji Polsat pod tytułem „Bracia". Będą realizowane w Warszawie i Trójmieście.

KML
KML
Udostępnij artykuł:
Polsat kręci drugi sezon serialu "Bracia"
"Bracia"

„Bracia” to polska adaptacja greckiego serialu „Tesseries”, który opowiada o skomplikowanych losach czterech braci: Piotra (Piotr Stramowski), Alka (Mateusz Kościukiewicz), Adama (Nikodem Rozbicki) oraz Wojtka (Damian Kret). Wychowani przez nadopiekuńczą matkę (Katarzyna Gniewkowska) i zajętego interesami ojca (Jan Frycz) bracia wybrali w życiu różne drogi. Rodzinna tragedia rozpoczyna jednak ciąg nowych zdarzeń i problemów, z którymi muszą się zmierzyć. 

O kontynuacji obyczajowego serialu, który w marcu ubiegłego roku zadebiutował w serwisie Polsat Box Go, stacja zdecydowała już kilka tygodni po premierze. Produkcja trafiła na antenę Polsatu wiosną tego roku.

Tłem wydarzeń w kolejnej odsłonie serialu o rodzinie Dobrowolskich będzie Warszawa i plenery okolic Trójmiasta, w których filmowa ekipa pojawi się we wrześniu.

Kto wystąpi w drugim sezonie “Braci”?

Jak czytamy w zapowiedzi serialu, w nowym sezonie “Braci” każdy z tytułowych bohaterów ponownie spróbuje ułożyć rodzinne relacje, mierząc się przy tym z własnymi demonami i przeszłością, która nie pozwala o sobie zapomnieć. W rolach głównych niezmiennie wystąpią: Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Nikodem Rozbicki i Damian Kret, a także wcielająca się w matkę tytułowego rodzeństwa Katarzyna Gniewkowska. Na ekranie zobaczymy także Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik czy Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer. 

Serial „Bracia" na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski i Tomasz Madejski. Producentem wykonawczym ze strony Telewizji Polsat jest Małgorzata Kosson.

Oglądalność serialu “Bracia”

Serial “Bracia”, który zadebiutował na antenie Polsatu 8 marca tego roku, po trzech pierwszych odcinkach oglądało średnio 802 tys. widzów. To dało Polsatowi 9,27 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów i 7,26 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 7,58 proc. w grupie 16-59.

KML
Autor artykułu:
KML
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kanały tematyczne lawinowo tracą przychody. Alarmujące dane z europejskiego rynku

Kanały tematyczne lawinowo tracą przychody. Alarmujące dane z europejskiego rynku

Dino będzie rekrutować do stacji paliw. "Budujemy nowoczesną sieć w całej Polsce"

Dino będzie rekrutować do stacji paliw. "Budujemy nowoczesną sieć w całej Polsce"

Znany nadawca redukuje 600 miejsc pracy

Znany nadawca redukuje 600 miejsc pracy

Kanał Canal+ Action poszerza zasięg

Kanał Canal+ Action poszerza zasięg

Big techy tworzą własne media. Chcą kontrolować narrację

Big techy tworzą własne media. Chcą kontrolować narrację

Kolejny dyrektor w telewizji wPolsce24. Z przeszłością w TVP

Kolejny dyrektor w telewizji wPolsce24. Z przeszłością w TVP