SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Powiedz, co myślisz"

HP ogłasza konkurs pt. Hyde Park, na najciekawszy projekt na koszulkę

Firma Hewlett-Packard Polska ogłasza konkurs na najciekawszy projekt na koszulkę. Konkurs ten ma zachęcić do kreatywnego wyrażania swoich myśli i poglądów, a ich nośnikiem jest właśnie T-shirt.

Uczestnicy mogą zgłaszać projekty w 2 kategoriach: koszulka jako billboard własnych poglądów oraz koszulka jako prezent okazyjny. Projekty można zgłaszać w dowolnej formie - plików graficznych przesyłanych elektronicznie lub prac wykonanych dowolną techniką przesyłanych pocztą. Prace można nadsyłać od 1 lutego do 30 marca 2005 roku.

"Temat jest modny, T-shirt z własnoręcznie zrobionym napisem stał się sposobem wyrażenia własnych poglądów. Czekamy na ciekawe hasła, pomysły i projekty graficzne nadruków na koszulki. Konkurs ma też zachęcić uczestników do kreatywnego korzystania z najnowszych technologii. Domowa drukarka może nie tylko służyć do drukowania dokumentów i zdjęć, ale też można dzięki niej wydrukować projekt koszulki na specjalnym papierze do naprasowywania" - mówi Ewa Lis PR manager w Dziale Druku i Przetwarzania obrazu HP.

Kolejnym etapem konkursu ma być pokaz zwycięskich projektów, połączony z imprezą w modnych klubach kilku największych miast w Polsce.

Partnerami medialnymi akcji są: Ciemna City, DosDedos, ELLE, Fluid, portal O2, Przekrój, Radiostacja i Tlen.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Powiedz, co myślisz"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl