SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Praktyka Public Relations' w Intitute for International Research

Już w połowie lutego rusza nowy program seminaryjny "Praktyka Public Relations", realizowany przez Institute for International Research.

Jest przeznaczony dla menedżerów i pracowników działów Public Relations oraz działów komunikacji korporacyjnej i marketingu, rzeczników prasowych, pracowników agencji PR i reklamowych, szefów i pracowników działów promocji, a także asystentów prezesów oraz osób, które chcą w sposób praktyczny przygotować się do planowania i realizacji zadań o charakterze Public Relations. W cyklu dwudniowych seminariów, który otwiera szkolenie „Doskonała konferencja prasowa”, oprócz modułów wykładowych organizatorzy zaplanowali szereg praktycznych warsztatów i gier symulacyjnych.
 
Uczestnicy seminarium „Doskonała Konferencja Prasowa”, które odbędzie się w dniach 16-17 luty w Warszawie,  otrzymają solidną porcję praktycznej wiedzy z zakresu relacji z mediami, niezbędnej do samodzielnego planowania i kompleksowego realizowania skutecznych i atrakcyjnych konferencji prasowych oraz narzędzia do oceny ich efektywności. Intensywne ćwiczenia warsztatowe pozwolą nabyć i udoskonalić umiejętności, które umożliwią fachowe przygotowanie oraz doskonałą logistykę konferencji. Z kolei ćwiczenia z zakresu autoprezentacji z użyciem kamery video przygotują uczestników do poprowadzenia konferencji oraz wskażą, jak przygotować konferencyjnych mówców - przedstawicieli firmy do wystąpień publicznych. W części praktycznej zajęć przewidziano również warsztaty z zakresu pisania atrakcyjnych mediowo informacji prasowych - czytamy w komunikacie.
 
„Istnieje duży niedobór w zakresie programów o charakterze warsztatowym, podczas których uczestnicy mogą nabyć lub udoskonalić wiele praktycznych umiejętności, na co wskazują wyniki przeprowadzonych przez nas badań. Dlatego postanowiliśmy skoncentrować się na zagadnieniach Praktyki PR-u, a w programie każdego seminarium z tego cyklu zaplanowaliśmy przeprowadzenie szeregu warsztatów i symulacji .” – informuje Joanna Strzyżewska, dyrektor działu seminariów IIR.
 
Wysoki poziom merytoryczny zajęć gwarantują prowadzący: dr Andrzej Stolarczyk – szef agencji RPR Group, PR-owiec o jednym z najdłuższych staży zawodowych w Polsce, doradca strategiczny wielu spółek i ceniony wykładowca oraz Beata Paczyńska, uznany trener z wieloletnim praktycznym doświadczeniem PR-owskim, zarówno po stronie klienta, jak i agencji. W seminariach wezmą także udział zaproszeni przez prowadzących goście – znane autorytety branżowe.
 
Seminaria z cyklu „Praktyka Public Relations” odbywają się w formule dwudniowych modułów, co umożliwia zainteresowanym udział w seminariach w sposób ciągły w trakcie roku. W ramach cyklu Institute for International Research przygotowuje kolejne tematy, między inymi: „Efektywna współpraca z Agencją Public Relations” (22-23 marca), „Pisanie tekstów na potrzeby Public Relations” oraz „Budowanie strategii Public Relations”. Uczestnicy mogą wybrać dowolną ilość seminariów z cyklu „Praktyka Public Relations”, zaś ukończenie wszystkich seminariów premiowane jest specjalnym dyplomem – certyfikatem.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Praktyka Public Relations' w Intitute for International Research

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl