SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PTK Centertel nagrodzony podczas KST'2004

Organizatorzy Krajowego Sympozjum Telekomunikacji docenili wsparcie ze strony Idei i jej Prezesa Zarządu

W dniu 8 września 2004 r., podczas Krajowego Sympozjum Telekomunikacji w Bydgoszczy, Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Idea oraz jej Prezes zarządu Sławomir Skrodzki zostali nagrodzeni medalami i dyplomami "za zasługi dla KST", w ciągu dwudziestoletniej już historii bydgoskiego sympozjum branży telekomunikacyjnej.

"Bardzo cenimy wieloletnią współpracę z Krajowym Sympozjum Telekomunikacji w Bydgoszczy, gdyż jest to jedno z najważniejszych spotka branży telekomunikacyjnej w naszym kraju - odbywające się już od 20 lat, które gromadzi zarówno młodzież akademicką, naukowców, przedstawicieli świata polityki i administracji oraz świat biznesu telekomunikacyjnego" - uważa Sławomir Skrodzki, Prezes Zarządu Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel, operatora sieci Idea - podczas corocznych obrad KST prezentowane są nowe technologie oraz usługi i odbywa się wiele interesujących dyskusji nt. rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce".

Podczas tegorocznego Krajowego Sympozjum Telekomunikacji w Bydgoszczy w dniach 8 - 10.09.br. w budynku bydgoskiej Akademii Techniczno Rolniczej (Al. Prof. Kaliskiego 7), na stoisku firmowym Idei (nr 30) prezentowany jest już 80ty HotSpot Idea - czyli bardzo szybki mobilny dostęp do Internetu.

Przypomnijmy, że w 2004 r. Polska Telefonia Komórkowa Centertel i jej Prezes Zarządu Sławomir Skrodzki, zostali w dn. 17.01.2004 r. laureatami XIII edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club - LIDER POLSKIEGO BIZNESU. Natomiast 31.01.2004 r. Prezes Sławomir Skrodzki odebrał na Zamku Królewskim w Warszawie nagrodę Polskiego Klubu Biznesu - BUSINESSMAN ROKU, a podczas Gali Mobile Internet - Idea uzyskała dwie nagrody (Złote Statuetki Wirtualnego Aparatu): Prezes Zarządu Sławomir Skrodzki został nagrodzony tytułem MENEDŻERA ROKU, a taryfa Zrób To Sam w Idea POP została uznana za najlepszą USŁUGĘ ROKU. Natomiast 7.04.br. usługa IdeaMIX (łącząca zalety preapid i postpaid) została nagrodzona CERTYFIKATEM WPROST.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PTK Centertel nagrodzony podczas KST'2004

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl