SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pudelek przeprasza Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora za naruszenie dobrego imienia

Serwis Pudelek.pl (Wirtualna Polska Media) opublikował przeprosiny dla Joanny Koroniewskiej-Dowbor oraz Macieja Dowbora za publikacje w których naruszył ich dobre imię. Oświadczenie jest efektem przegranego procesu. Jak wynika z naszych informacji, spółka musi wypłacić 145 tys. zł tytułem zadośćuczynienia i nawiązki. 

Article

Z opublikowanego w czwartek oświadczenia, które wyświetla się zaraz po wejściu na stronę główną Pudelka wynika, że serwis przeprasza za „bezprawne naruszenie dóbr osobistych Joanny Koroniewskiej-Dowbor oraz Macieja Dowbora - ich dobrego imienia, wizerunku, godności oraz prywatność”.

Aktorka oraz prezenter pozwali portal, a oświadczenie jest efektem przegranego procesu. Jego pełna treść prezentuje się następująco: „Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl, który zamieścił publikacje na ww. portalu na temat Joanny Koroniewskiej-Dowbor oraz Macieja Dowbora, niniejszym oświadcza, że zawarte w publikacjach twierdzenia, sugestie i insynuacje dotyczące życia osobistego Joanny Koroniewskiej-Dowbor oraz Macieja Dowbora są nieprawdziwe oraz pozbawione podstaw faktycznych, jak również naruszają ich dobre imię. Wyżej wymieniony przeprasza tym samym za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Joanny Koroniewskiej-Dowbor oraz Macieja Dowbora - ich dobrego imienia, wizerunku, godności oraz prywatność".

Oświadczenie zostało opublikowane w związku z przegranym procesem sądowym, jak udało się nam dowiedzieć, chodzi o cykl tekstów, które ukazywały się w latach 2012-2017. Będzie widoczne w serwisie przez 7 dni (do najbliższego poniedziałku). Dodatkowo spółka musi wypłacić 145 tys. zł tytułem zadośćuczynienia i nawiązki. 

Pod koniec lutego Pudelek.pl musiał przepraszać przez 14 dni producenta filmowego i biznesmena Emila Stępnia. Był to wynik prawomocnego wyroku sądu w sprawie o naruszenie dóbr osobistych mężczyzny, prywatnie męża piosenkarki Doroty Rabczewskiej-Stępień.

Według wyników badania Mediapanel opracowanych przez Wirtualnemedia.pl w styczniu br. Pudelek.pl (Grupa Wirtualna Polska) zanotował 7,9 mln użytkowników, co dało 27,19 proc. zasięgu. Natomiast Plotek.pl (Agora) miał 7,08 mln odwiedzających i 24,34 proc. zasięgu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pudelek przeprasza Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora za naruszenie dobrego imienia

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lolo
Pudelek to wielka tuba propagandowa takich gwiazdeczek jak Rozenek-Majdan czy
Julka Wieniawa. Dziwie die, ze internetowa gawiedz tam zaglada.
odpowiedź
User
kosz-alina
Szczęśłiwe sejfy :)
odpowiedź