SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Pogoda z jesienną ramówką: zabawa z Robertem Janowskim i konkurs dla dziadków i wnucząt

Jesienna ramówka w Radiu Pogoda zacznie obowiązywać od września. Stacja przygotowała na ten sezon nowe propozycje dla słuchaczy. Robert Janowski w zabawie "Po jednej nutce w Radiu Pogoda" będzie nucił fragmenty piosenek do odgadnięcia. Stacja szykuje też konkurs dla dziadków i wnucząt.

W środę, 1 września w Radiu Pogoda zacznie obowiązywać nowa jesienna ramówka. Znajdą się w niej dwie propozycje z Robertem Janowskim w roli gospodarza. Od poniedziałku do piątku słuchacze będą mogli wziąć udział w zabawie "Po jednej nutce w Radiu Pogoda". Robert Janowski zaśpiewa na antenie krótkie fragmenty piosenek, a zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie ich tytułów. Zabawa potrwa od godz. 9 do 17, a jej laureaci otrzymają gadżety radiowe.

Robert Janowski spotka się ze słuchaczami także w weekend. W każdą sobotę i niedzielę w godz. 10-15 poprowadzi "Koncert życzeń w Radiu Pogoda". "Będzie rozmawiał ze słuchaczami oraz przekazywał ich życzenia i pozdrowienia" - zapowiada stacja.

Wieczorami powieść "Przeminęło z wiatrem"

Nową zabawą na antenie stacji będą też "Pogodne pokolenia w Radiu Pogoda”. "Redakcja zaprasza do niej babcie, dziadków i wnuczęta, którzy - zgłaszając się do zabawy - będą opisywać, co najbardziej lubią robić razem" - czytamy w komunikacie. Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu zespół Radia Pogoda wybierze parę, do której zadzwonią w porannym programie stacji Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer. Będą sprawdzać, co dziadkowie wiedzą o świecie wnucząt i na odwrót. W zabawie można zdobyć m.in. bilety do kina i gry.

We wrześniu na antenę Radia Pogoda powróci program dziennikarki medycznej znanej z Radia TOK FM Ewy Podolskiej "Szlachetne zdrowie". Audycja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 12:30.

Do ramówki stacji powrócą też programy: "Pogodny Poranek" z Joanną Kruk i Zygmuntem Chajzerem, "Najpiękniejsze melodie" Jakuba Mędrzyckiego oraz "Pogodne Popołudnie" Łukasza Szaciłowskiego.

Natomiast po godz. 20 w ramach programu "Powieść Radia Pogoda" stacja kontynuować będzie emisję audiobooka książki Margaret Mitchell "Przeminęło z wiatrem" czytanego przez Wojciecha Masiaka.

Radio Pogoda gra w ośmiu miastach

Jesienną ramówkę Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej oraz na profilu rozgłośni na Facebooku.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programu stacji można słuchać w ośmiu miastach - w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy, Opolu oraz na Śląsku.

Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku - od lat 30. do 70.

W okresie od maja do lipca br. średni udział Radia Pogoda pod względem słuchania wyniósł 0,9 proc.

Dołącz do dyskusji: Radio Pogoda z jesienną ramówką: zabawa z Robertem Janowskim i konkurs dla dziadków i wnucząt

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
chcemypogody
W okolicach Serocka nadal nie odbiera to radio!!!
odpowiedź
User
robi
0,9 proc. słuchalności. Zamknijcie tę umieralnię.
odpowiedź
User
XYZ
Lubie czasami posłuchać Radia Pogoda
odpowiedź