SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RemaDays 2006

Organizator targów RemaDays 2006, spółka GJC Inter Media podpisała umowę o współpracy z Akademią Brief'u.

W myśl umowy, Akademia Brief'u zajmie się przygotowaniem merytorycznej części Kongresu Marketingu i Reklamy tegorocznej edycji RemaDays.

Akademia Brief’u jest doświadczonym organizatorem konferencji i szkoleń w branży reklamowej. Kongres jest przeznaczony szczególnie dla klientów końcowych, ale również dla przedstawicieli agencji reklamowych i ma być postrzegany jako źródło wiedzy o nowych osiągnięciach na rynku. Akademia Brief'u zadbała o całkowitą oprawę merytoryczną - kilkanaście prelekcji oraz prezentacji wygłoszonych przez znakomitych praktyków z dziedzin marketingu i reklamy oraz prelegentów zagranicznych będzie niecodziennym wydarzeniem podczas Międzynarodowych Dni Marketingu i Reklamy RemaDays 2006.
W każdym dniu zostanie poruszony inny temat związany z nowoczesnymi rozwiązaniami w działaniach marketingowych. Podczas pierwszego dnia targów na kongresie zostanie przeanalizowana sytuacja na rynku branży reklamowej oraz marketingowej. Dodatkowo będziemy mogli uzyskać szczegółowe informacje o rynku niemieckim od przedstawicieli z tego kraju. Drugi dzień poświęcony jest turystyce. Poruszone zostaną gównie kwestie związane z marketingiem hotelowym. Zostanie przedstawiony szereg możliwości działań jakie może zaproponować ten sektor. W trzecim dniu zostanie przekazana Państwu wiedza na temat powszechnie już dziś znanej, używanej i największej platformie komunikacji jaką jest sieć Internet. Sieć, która ma największe znaczenie ze względu na olbrzymią skale dotarcia. Podczas prelekcji omówiona zostanie przede wszystkim skuteczność poszczególnych form i metod komunikacji. 
Dotarcie z informacją o narzędziach i zastosowaniach w marketingu i reklamie do odbiorców usług i produktów umożliwia łatwą komunikację wśród wszystkich sektorów branży i jest niezwykle ważnym elementem w tworzeniu nowych rozwiązań - czytamy w komunikacie.

Międzynarodowe Dni Marketingu i Reklamy RemaDays to największe spotkanie branży reklamowej w Polsce. Celem imprezy jest m.in. stworzenie szerokiej platformy komunikacyjnej dla przedstawicieli wszystkich sektorów działalności marketingowej oraz integracja środowisk pracujących w różnych sektorach branży. Impreza jest też miejscem wielopłaszczyznowego tematycznie dialogu partnerów w różnych sektorach branży. Już pierwsza edycja tej imprezy w marcu b.r. zgromadziła więcej wystawców niż jakiekolwiek inne spotkanie branżowe w kraju. W dniach 7.-9. lutego 2006 na warszawskim EXPO odbędzie się druga edycja tej imprezy. Na około 10000 m2 tysiące praktyków branży spotka się, by poznać najnowsze produkty, rozwiązania oraz trendy w marketingu i reklamie. Tym razem organizatorzy liczą na pobicie rekordu liczby zwiedzających.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RemaDays 2006

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl