SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Resort zdrowia planuje kampanię w kinach

Ministerstwo Zdrowia prowadzi przetarg na zakup czasu reklamowego oraz dostosowanie do wymogów technicznych do emisji i emisję spotu reklamowego, promującego efekty Programu Wiedza Edukacja Rozwój i Programu Infrastruktura i Środowisko – wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Resort zdrowia w programie Infrastruktura i Środowisko realizuje projekty z zakresu infrastruktury ochrony zdrowia o znaczeniu krajowym. Inwestycje te mają ułatwić dostęp do leczenia na terenie całego kraju – m.in. placówki ratownictwa medycznego zapewniające szybką pomoc w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia oraz ponadregionalnych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych.

Program Wiedza Edukacja Rozwój wspiera m.in. programy profilaktyczne dotyczące chorób negatywnie wpływających na zasoby pracy, dedykowane osobom w wieku aktywności zawodowej, działania projakościowe w systemie ochrony zdrowia i kształcenie kadr medycznych.

Emitowany spot będzie miał promować efekty wdrażania środków unijnych w sektorze zdrowia oraz popularyzować wiedzę na temat wsparcia sektora zdrowia z Funduszy Europejskich.

Wybrana w prowadzonym przetargu firma zajmie się zakupem czasu reklamowego w kinach, dostosowaniem parametrów technicznych spotu do emisji w kinach oraz zapewnieniem odpowiedniej widowni kinowej  -  minimum 1 mln osób.

Reklama ma pojawić się w kinach zlokalizowanych w całej Polsce, w co najmniej 20 miastach i obejmować minimum 150 ekranów kinowych.

Resort zdrowia wymaga, aby spot emitowany był przy całodziennym pełnym repertuarze w zwykłych blokach reklamowych, na ostatniej pozycji, z wyłączeniem seansów dla dzieci (osób do 16 roku życia). Rozpoczęcie emisji spotu reklamowego musi nastąpić tego samego dnia, we wszystkich kinach wchodzących w skład sieci kin i/lub grupie kin (także obsługiwanego przez brokera reklamowego).

Film ma być emitowany codziennie. Konkretnie nie określono jak długo – minimum do czasu osiągnięcia wymaganego poziomu widowni, nie dłużej niż 2 miesiące.

Przetarg trwa do 22 sierpnia br.

 

 

 

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Resort zdrowia planuje kampanię w kinach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl