SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RTB House - nowa agencja Real-Time Bidding

Zespół RTB działający od 2012 r. w ramach Grupy AdPilot został ostatnio przekształcony w samodzielną agencję o nazwie RTB House, specjalizującą się w zakupie reklam w modelu Real-Time Bidding (RTB).

Article

RTB House opracowała i wdrożyła własną technologię zakupu reklam w modelu Real-Time Bidding (RTB) - systemie, w którym podmioty w czasie rzeczywistym biorą udział w aukcjach powierzchni reklamowych. W skład autorskiego rozwiązania wchodzi platforma i algorytmy umożliwiające udział w aukcjach powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym (DSP) oraz narzędzia do optymalizacji, rekomendacji i dynamicznego tworzenia kreacji reklamowych online.

Agencja realizuje dla swoich klientów kampanie bazujące na retargetingu personalizowanym, czyli precyzyjnym doborze przekazu reklamowego do profilu internautów.

Firmą zarządzają Robert Dyczkowski (pełniący funkcję prezesa zarządu), Bartłomiej Romański (odpowiedzialny za obszar technologii) oraz Daniel Surmacz (zarządzający działaniami biznesowymi).

Globalnie RTB House realizuje obecnie blisko 350 kampanii reklamowych. Firma działa na 26 rynkach Europy, Azji oraz Afryki Północnej, w tym m.in. w Polsce, Francji, Niemczech, Rosji, Bułgarii, Czechach, Szwecji, Hiszpanii, Turcji, Maroko czy Holandii.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RTB House - nowa agencja Real-Time Bidding

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
el
shit w necie Adblocka instalować
9 8
odpowiedź