SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ryszard Kunicki odwołany ze stanowiska prezesa Ciechu

Nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki chemicznej Ciech odwołało prezesa Ryszarda Kunickiego, a także dwóch członków zarządu - Andrzeja Bąbasia  i Rafała Rybkowskiego, poinformowała firma w komunikacie.

Ryszard Kunicki odwołany ze stanowiska prezesa Ciechu

Na swoim stanowisku pozostał trzeci członek zarządu Artur Osuchowski. Rada nadzorcza delegowała swojego członka Dariusza Krawczyka do czasowego wykonywania czynności prezesa - do momentu uzupełnienia przez WZ składu zarządu, jednak nie dłużej niż na okres trzech miesięcy.

NWZ powołało też w skład rady nadzorczej Zygmunta Kwiatkowskiego i Macieja Lipca.

"Rada nadzorcza Ciech SA podjęła uchwałę w sprawie delegowania członków rady nadzorczej: Dariusza Krawczyka do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu Ciech SA do momentu uzupełnienia przez walne zgromadzenie składu zarządu spółki do minimalnej liczby określonej w statucie Ciech SA, jednak nie dłużej niż na okres trzech miesięcy i Macieja Lipca do czasowego wykonywania czynności członka zarządu Ciech SA do momentu uzupełnienia przez walne zgromadzenie skłądu zarządu spółki do minimalnej liczby określonej w statucie Ciech SA, jednak nie dłużej niż na okres trzech miesięcy" - czytamy dalej.

Ryszard Kunicki był prezesem Ciechu od 2008 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ryszard Kunicki odwołany ze stanowiska prezesa Ciechu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tygrys
Kunicki musi odejść by mógł przyjść
8 8
odpowiedź