SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Saatchi & Saatchi IS tworzy zespół ds. innowacji e-commerce, kieruje nim Rafał Bauer

Agencja marketingowa Saatchi & Saatchi IS ze swojego działu e-commerce design wyodrębniła strukturę odpowiadającą za research i innowacje technologiczne. Kieruje nią Rafał Bauer, e-commerce design director w firmie.

Krzysztof Andrzejczak Article

Nowy zespół jest odpowiedzialny za research oraz wdrażanie nowych technologii i rozwiązań takich jak: optymalizacje mobilne, rozwiązania Open Source, gamification, aplikacje voice search, VR, AR i 3D. Komórka będzie wspierana przez działy strategii i produkcji e-commerce.

Jednym z najnowszych prac zespołu jest projekt SNOW, w który agreguje informacje od 5 mln użytkowników sklepów internetowych i dzięki współpracy robota i człowieka - utalentowanego artysty Karola Pomykały - przedstawia je w postaci nowoczesnego linorytu.

W nowej strukturze pracują m.in. e-commerce design lead Tomasz Woźniak, senior designer/team leader Natalia Ćwiek oraz UX designer Fabiola Nawrocka. - Już od stycznia 2018 działamy jako samodzielna struktura wydzielona z działu design. Przy utrzymaniu takiego tempa wzrostu, do końca roku zespół e-commerce design będzie liczył ponad 30 osób. Wszystkie działy design w agencji to w sumie ponad 60 zatrudnionych - wylicza Rafał Bauer.

- Kompetencje eCommerce design rozwijamy od 2013 roku. Takiego doświadczenia w tym obszarze - w szczególności tworzenia i utrzymania contentu ecommerce’owego - jak Saatchi & Saatchi IS nie ma nikt w Polsce. W Europie także bardzo niewiele agencji może się pochwalić podobnym dorobkiem. Teraz przyszedł czas, aby rozwinąć się w kierunku innowacji i automatyzacji, pozwalających na nieosiągalne do tej pory możliwości dotarcia do indywidualnego konsumenta z dedykowanym kontentem w sposób masowy - komentuje Krzysztof Andrzejczak, CEO Saatchi & Saatchi IS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Saatchi & Saatchi IS tworzy zespół ds. innowacji e-commerce, kieruje nim Rafał Bauer

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl