SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Shell akcją promocyjną wspiera warsztaty samochodowe w związku z wprowadzeniem w nich kas fiskalnych online (wideo)

Pod hasłem „Hit Kasowy” wystartowała ogólnopolska promocja olejów silnikowych Shell Helix skierowana do niezależnych warsztatów samochodowych. Do zdobycia jest premia gotówkowa o łącznej wysokości do 800 złotych, którą można przeznaczyć na zakup kasy fiskalnej. Za akcję odpowiadają agencje ConTrust Communication i Motivation Direct.

Article

Promocja, która trwa do 13 grudnia br. ma wspierać właścicieli warsztatów w dostosowaniu się do nowych przepisów, które wchodzą w życie z początkiem 2020 roku i nakazują stosowanie w warsztatach samochodowych kas fiskalnych online. Obowiązek taki wprowadza uchwalona przez Sejm 15 marca 2019 roku "Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy - Prawo o miarach (Dz.U. 2019 poz. 675)".

W ramach promocji „Hit Kasowy” na każdego z uczestników czeka do 800 zł premii, którą można przeznaczyć na wydatki związane z dostosowaniem się do zmienionego prawa.

Nagrodę może zdobyć każdy warsztat, który weźmie udział w promocji. Premię w wysokości 50 złotych otrzymuje się już za pierwszy zgłoszony zakup olejów silnikowych Shell Helix, o wartości minimalnej 100 złotych. Kolejne progi nagród są dostępne  po rejestracji zakupu 100 litrów olejów. Maksymalny bonus w postaci 800 zł odbiorą warsztaty, które kupią powyżej 500 litrów olejów objętych promocją.

- „Hit Kasowy” to kolejna w tym roku akcja przygotowana przez Shell Helix dla niezależnych warsztatów samochodowych. Opracowując aktualną promocję mieliśmy na uwadze potrzeby właścicieli warsztatów tak, by udział w niej dawał wymierne korzyści. Jestem przekonana, że ta partnerska inicjatywa spełnia oczekiwania właścicieli niezależnych warsztatów. Mechanizm, progi zakupowe i czas trwania promocji sprawiają, że może wziąć w niej udział każdy niezależny warsztat samochodowy, bez względu na liczbę stanowisk serwisowych czy zatrudnionych mechaników - mówi Justyna Goraj, specjalista ds. marketingu w Shell Polska.

By wziąć udział w promocji należy dołączyć do Klubu Partnerów Shell Helix, rejestrować oleje objęte promocją kupione u Autoryzowanych Dystrybutorów i Partnerów Shell i odbierać premie finansowe w postaci kodów BLIK. W przypadku warsztatu  już należącego do Klubu, wystarczy zarejestrować się w promocji.

Akcji towarzyszy kampania reklamowa w mediach - zarówno w branżowych magazynach drukowanych, jak i specjalistycznych portalach internetowych. Kampanię promocyjną przygotowała agencja ConTrust Communication. Za organizację promocji odpowiada Motivation Direct.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Shell akcją promocyjną wspiera warsztaty samochodowe w związku z wprowadzeniem w nich kas fiskalnych online (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl