SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM na czele w największych miastach, Trójka straciła niemal połowę słuchaczy

W największych polskich miastach najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od września do listopada 2021 roku było RMF FM. Największym wzrostem pochwalić się mogło TOK FM, a najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław i Poznań) w okresie od września do listopada 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 18,1 proc. Względem poprzedniego roku zwiększył się o 2 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wiceliderem było TOK FM, które wyprzedziło Radio ZET. Udział stacji w rynku wyniósł 11,6 proc. (do góry o 2,4 pkt. proc. - największy wzrost w zestawieniu).

Z kolei udział trzeciego Radia ZET wzrósł o 0,7 pkt. proc. do 10,2 proc.

Oczko niżej znalazła się Eska. Stacja zanotowała spadek o 0,5 pkt. proc. do 7,4 proc. udziału.

Duży spadek Trójki

Z trzynastej na dziewiętnastą lokatę spadła Trójka, która odnotowała największy spadek w zestawieniu - wynoszący 1,3 pkt. proc. do 1,4 proc. udziału.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego okresie od września do listopada 2021 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM na czele w największych miastach, Trójka straciła niemal połowę słuchaczy

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
.
Za chwilę Chilli Zet (pięć słabych nadajników na krzyż) wyprzedzi Trójkę która ma pełne pokrycie całego kraju... Ale kogo to przecież państwowe koryto nie posiada dna...
odpowiedź
User
R
Brawo Pani Prezes Kamińska! Dwa lata niszczenia mediów państwowych. Nagrody sobie już wręczyła? Czy ktoś w końcu doprowadzi kryminału?
odpowiedź
User
Z
Patologia zarządzania mediami publicznymi w Polsce. Studium przypadku: Agnieszka Kamińska.
odpowiedź