SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

SmartLunch ma nowych brand heroes

Wystartowała nowa kampania marketingowa SmartLunch, firmy zajmującej się organizacją posiłków dla pracowników z dofinansowaniem pracodawcy, promująca brand heroes marki, czyli firmowe maskotki. Przedstawiają one sześć najpopularniejszych potraw zamawianych za pośrednictwem aplikacji.
 

Na potrzeby kampanii stworzono sześć postaci, które odzwierciedlają filozofię firmy. SmartLunch przeanalizowało preferencje użytkowników swojej aplikacji i w ten sposób wyłoniło brand heroes marki (firmowe maskotki): Pieroga, Naleśniki, Schabowego, Pomidorową, Pizzę i Kanapki.

- Po dogłębnej analizie preferencji naszych użytkowników, wybraliśmy sześć najpopularniejszych potraw zamawianych za pośrednictwem aplikacji SmartLunch, które stały się inspiracją do stworzenia nie tylko jednego brand hero, a całej rodziny postaci - SmartFamily. Każdą z nich charakteryzuje zabawny, przyjazny charakter oraz zrozumienie problemów odbiorców. Użytkownicy mogą się z nimi utożsamiać i obdarzyć sympatią. Postacie mają zapadać w pamięć, rozśmieszać i tworzyć emocjonalną więź z odbiorcą - komentuje Mateusz Tałpasz, CEO SmartLunch.

Działania komunikacyjne mają na celu nie tylko promowanie usług firmy wśród nowych odbiorców, ale także pogłębienie więzi z dotychczasowymi użytkownikami poprzez empatyczną i angażującą narrację. ​

Działania promocyjne obejmują komunikację w mediach społecznościowych, działania z zakresu Paid Social (na Facebooku) oraz konkurs, w którym do wygrania są gadżety promujące SmartFamily. Za opracowanie kreacji, planowanie kampanii, zakup mediów oraz przeprowadzenie badań świadomościowych odpowiada SmartLunch.

Dołącz do dyskusji: SmartLunch ma nowych brand heroes

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Navias
Gdzieś to już widziałem :) https://www.youtube.com/watch?v=4TpXr7ewmnk
0 0
odpowiedź