SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Specjalne wydanie gazety "Dzień Dobry"

Wydawnictwo DD Media przygotowało drugi numer wydania specjalnego gazety "Dzień Dobry" zatytułowany "Dzień Dobry. Kill Bill 2"

16 kwietnia do rąk kinomanów trafi "Dzień Dobry.Kill Bill 2"- specjalny projekt wydawnictwa DD Media. Pismo będzie poświęcone w całości drugiej części filmu Quentina Tarantino "Kill Bill vol. 2", którego polska premiera odbędzie się tydzień później, w piątek 23 kwietnia.

Wydanie jest kontynuacją poprzedniego projektu "Dzień Dobry. Kill Bill", które towarzyszyło premierze pierwszej części i zostało życzliwe przyjęte przez czytelników i reklamodawców.

Nakład pisma, wynoszący 50 tys. egzemplarzy, zostanie w całości rozdystrybuowany wyłącznie w sieci wybranych multiplexów w siedmiu polskich aglomeracjach: w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu oraz na Śląsku.

"Dzień Dobry. Kill Bill 2" jest gazetą skierowaną do starannie wybranej grupy odbiorców. "To nasz autorski projekt - mówi Ewelina Bagińska, Marketing Manager wydawnictwa DD Media, - adresowany przede wszystkim do kinomanów, szczególnie do fanów twórczości Quentina Tarantino".

W gazecie pojawi się m.in. rozmowa Kuby Wojewódzkiego i Jacka Szczerby na temat treści filmu oraz humorystyczny felieton o tym, jak wyglądałby Kill Bill, gdyby był kręcony w Polsce. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z obszernym materiałem poświęconym wschodnim typom broni oraz z wynikami sondy - co kinomani chcieliby zobaczyć w "Kill Bill vol. 2".

DD Media jest oficjalnym patronem medialnym filmu.

DD Media Sp. z o.o. jest wydawcą m.in. bezpłatnej gazety "Dzień Dobry". Pismo dociera do mieszkańców Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania oraz do mieszkańców aglomeracji Śląskiej. DD Media wydaje także cykliczne projekty specjalne m.in. "Dzień Dobry na Fali", "Dzień Dobry Student" oraz "Dzień Dobry w Górach". DD Media redaguje również okazjonalne wydania specjalne "Dzień Dobry", związane z wydarzeniami kulturalnymi, np. "Dzień Dobry. Kill Bill".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Specjalne wydanie gazety "Dzień Dobry"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl