SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor gospodarzami „Studia Polsat Superhit Festiwal”

Telewizja Polsat w trakcie tegorocznego Superhit Festiwalu po raz pierwszy zorganizuje nadawane na żywo wejścia studyjne, w których widzowie zobaczą m.in. wywiady z gwiazdami, czy materiały zza kulis sopockich koncertów. Gospodarzami cyklu będą Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor; fot. Telewizja PolsatArticle

Prowadzący w ramach „Studia Superhit Festiwal” rozmawiać będą z takimi gwiazdami, jak m.in.: Michał Szpak, Marcin Miller, Kamil Bednarek, czy Julia Wieniawa. Widzowie zobaczą również przygotowania do wieczornych koncertów.

Program będzie nadawany na żywo z sopockiej plaży. Będzie można go oglądać od 24 do 26 maja br. w Polsacie od godz. 9.00 do 10.00, a od 25 do 26 maja - również w Polsacie News (w tych samych godzinach). Audycja będzie realizowana na żywo. W jej ramach Koroniewska i Dowbor będą łączyli się na żywo z Operą Leśną, gdzie Aleksandra Kot (prezenterka Eska TV) będzie przedstawiać kulisy Polsat Superhit Festiwal 2019.

Polsat Superhit Festiwal będzie się odbywać od 24 do 26 maja

Tegoroczna edycja koncertów Polsat Superhit Festiwal wzorem lat poprzednich zorganizowana zostanie w Operze Leśnej w Sopocie. Również i tym razem impreza będzie się odbywać przez trzy dni. W każdym dniu będzie startować o godz. 20.00.

Podobnie jak w latach poprzednich, na pierwszy i drugi dzień Polsat Superhit Festiwalu zaplanowano występy piosenkarzy, a trzeciego dnia na scenie pojawią się kabaretony.

I dzień - koncert platynowy oraz jubileusze Rodowicz, Dżemu, Varius Manx, Chylińskiej i Bednarka

Piątą edycję Polsat SuperHit Festiwal w piątek, 24 maja br. zainauguruje koncert platynowy, w którym wystąpią artyści, których albumy osiągnęły platynowy status. W jego ramach zaprezentują się następujący wykonawcy:

- IRA - podwójna platyna za singiel „Wybacz”;
- Maciej Maleńczuk - platynowa płyta za album „Maleńczuk gra Młynarskiego” oraz platynowa płyta za krążek „Jazz for idiots”;
- Tulia - platynowa płyta za album „Tulia”;
- Dżem - platynowa płyta za krążek „The Singles”;
- Michał Szpak - podwójna platyna za album „Byle być sobą”;
- B.R.O. - potrójnie platynowa płyta za singiel „Mówiła mi”;
- Varius Manx - platynowy singiel „Kot bez ogona”;
- Boys - poczwórnie platynowa płyta za singiel „Najpiękniejsza dziewczyno”.

Tego dnia zorganizowanych zostanie kilka jubileuszy: 50-lecie debiutu Maryli Rodowicz w Operze Leśnej, 40-lecie zespołu Dżem, 30-lecie Varius Manx, 10-lecie Kamila Bednarka oraz urodziny Agnieszki Chylińskiej.

Pierwszego dnia festiwalu w roli prowadzącego zadebiutuje Michał Szpak, który będzie gospodarzem koncertu platynowego. Pozostałe koncerty tego dnia poprowadzą Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.

II dzień - radiowy hit roku, 10-lecie Mroza oraz koncert Zenona Martyniuka i zespołu Akcent

Na sobotę, 25 maja zaplanowano radiowy hit roku - koncert, w którym wykonane zostaną najpopularniejsze utwory radiowe ostatniego roku. Ich listę opracował partner festiwalu ZPAV (Związek Producentów Audio-Video). Wśród gwiazd koncertu pojawią się:

- C-Bool - „Wonderland”;
- Gromee feat.Lukas Meijer - „Light me up”;
- Feel & Lanberry - „Gotowi na wszystko”;
- Gromee feat.Jasper Jenset - „One last time”;
- Komodo - „(I just) Died in your arms”;
- Paweł Domagała - „Weź nie pytaj”;
- Michał Szczygieł - „Nic tu po mnie”;
- Margaret - „In my Cabana”;
- Brave - „I just called to say I love you”;
- Grzegorz Hyży - „Niech pomyślą, że to ja”;
- Sarsa - „Zakryj”;
- Marta Gałuszewska - „Nie mów mi nie”;
- Sławomir - „Miłość w Zakopanem”;
- Enej - „Zagubiony”;
- Agnieszka Adamczewska - „Na wszystko przyjdzie czas”;
- Sound’n’Grace - „Idealnie”;
- Ania Dąbrowska - „Serce nie sługa” oraz „Z tobą nie umiem wygrać”.

Pojawi się również francuski Shanguy z utworem „La Louze”, który był numerem jeden wśród hitów zagranicznych.

W dalszej części drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal odbędą się: 10-lecie Mroza, a także koncert Zenona Martyniuka i zespołu Akcent.

Drugiego dnia festiwalu odbędzie się kolejny debiut nowej prowadzącej na scenie Opery Leśnej. Będzie to Julia Wieniawa, która w towarzystwie Macieja Rocka oraz Aleksandry Kot będzie gospodynią radiowego hitu roku. Pozostałe sobotnie koncerty poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, a także Kabaret Skeczów Męczących.

III dzień - sopocki hit kabaretowy 2019 „To my”

W niedzielę, 26 maja czyli ostatniego dnia Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie odbędzie się kabareton, który zatytułowano „To my”. Na scenie sopockiej Opery Leśnej zaprezentują się: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile ,Kabaret Ani Mru Mru, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Pan Li, Kabaret Młodych Panów i Letni Chamski Podryw.

Gospodarzami tego wieczoru będą: Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki, Marcin Wójcik i Piotr Bałtroczyk.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja Polsat we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną Bart oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są: Radio Eska i „Super Express”. Wydarzenie wspierają również: Eska TV, VOX FM, Radio Wawa oraz „Tele Tydzień”.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby festiwalu są Plus i Cyfrowy Polsat. Funkcję oficjalnego partnera flotowego pełni Grupa Zdunek.

Właśnie trwa sprzedaż biletów na tegoroczną edycję imprezy. Można je zakupić m.in. na stronach biletyna.pl i interticket.pl, czy w kasie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART (Sopot; ul. Kościuszki 61). Cena biletu na pojedynczy dzień Polsat Superhit Festiwal 2019 w zależności od sektora wynosi od 90 do 800 zł.

Polsat Superhit Festiwal odbywa się co roku, począwszy od 2015 roku (zastępując Sopot TOPtrendy Festiwal). Ostatnią edycję koncertów Polsat transmitował w okresie od 25 do 27 maja ub.r. Muzyczna impreza przyciągnęła przed ekrany średnio 2,49 mln widzów, co przełożyło się na 20,86 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 22,45 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 21,92 proc. w grupie 16-59. Wpływy z reklam wyemitowanych wokół imprezy wyniosły 17,85 mln zł. (dane cennikowe, bez rabatów).

Dołącz do dyskusji: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor gospodarzami „Studia Polsat Superhit Festiwal”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
To ja
Ten festiwal po raz pierwszy przy współpracy z grupą ZPR. Zawsze RMF było patronem wydarzenia.
odpowiedź