SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"TEQUILAPolska w nowej odsłonie"

Agencja marketing services TEQUILAPolska uruchomiła nową stronę internetową

Wirtualne oblicze nawiązuje do twórczości grupy Monthy Pytona. Stronę przygotowała TEQUILADIGITAL całkowicie w technologii flash.

 "Nowa strona internetowa Agencji jest kolejnym krokiem realizacji konsekwentnego pozycjonowania Agencji TEQUILAPolska. Przy projektowaniu strony kierowaliśmy się głównie zamierzeniami wynikającymi ze strategii firmy, czyli przeciwnie do standardów - oryginalnie. Mamy nadzieję, że nowa strona się spodoba." - mówi Michał Lehmann - General Manager TEQUILAPolska.

Strona startowa przedstawia wizerunek siedziby Agencji w Poznaniu, a kliknięcie w nią umożliwia wejście do świata TEQUILAPolska. Wewnątrz znaleźć można informacje o Agencji i jej pracownikach, o wykorzystywanych narzędziach, otrzymanych nagrodach, ale w oryginalny sposób umieszczone i przedstawione.

Jak mówi Bartosz Kluczyński - Senior Manager TEQUILAPolska, odpowiedzialny za przygotowanie strony "Chcemy, aby wizyta na stronie była przygodą dla każdego internauty". Atrakcją serwisu jest "Chill out" - miejsce, w którym każdy z pracowników może zaprezentować swoją pozazawodową twórczość filmy, muzykę, grafiki wraz z opisem i linkiem do własnej strony www. W Dziale Aktualności znajdują się najważniejsze informacje prasowe  i opublikowane w ostatnim czasie artykuły. Na uwagę zasługuje umieszczone na stronie archiwum projektów, nad którymi pracowała Agencja TEQUILAPolska. Szczegółowe opisy realizowanych kampanii przedstawiają sytuację wyjściową marki, przebieg kampanii oraz rezultaty, jakie zostały osiągnięte w wyniku prowadzonych działań. Można również zobaczyć zdjęcia i materiały POS, jakie zostały wykorzystane w akcjach.

Zaletą serwisu jest to, że zawarte teksty i niektóre grafiki nie są "zaszyte" w layoucie strony, jak to zwykle bywa, lecz importowane z bazy danych. Dzięki temu baza może być na bieżąco aktualizowana bez konieczności ingerencji w strukturę layoutową. Na specjalnie skonstruowanym panelu administracyjnym, nawet osoba nie posiadająca wiedzy informatycznej może zmodyfikować lub wprowadzić nowe informacje w ciągu kilku minut.

Nowa strona internetowa jest kontynuacją konsekwentnie realizowanej strategii pozycjonowania Agencji opartej na idei Brand Energizing.
Serwis jest skierowany przede wszystkim do obecnych i potencjalnych klientów Agencji, do dziennikarzy, a także innych osób zainteresowanych działalnością firmy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "TEQUILAPolska w nowej odsłonie"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl