SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Trójce tylko Łukasz Ciechański w porannym paśmie, Małgorzata Łukowska pracuje nad własną audycją

Dotychczasowa współprowadząca poranne pasmo w radiowej Trójce Małgorzata Łukowska pracuje nad autorską audycją lifestyle’ową, która miałaby być przedłużeniem porannego pasma „Pora na Trójkę” - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. W związku z tym dziennikarka zniknęła z „Pory na Trójkę”, którą od kilku tygodni prowadzi Łukasz „Ciechan” Ciechański. Od listopada jest on także odpowiedzialny za całą muzykę, nadawaną w stacji, przejął obowiązki Mariusza Owczarka.

Małgorzata Łukowska i Łukasz "Ciechan" Ciechański prowadzili poranne pasmo od października do grudnia 2020 roku fot. Materiały prasoweMałgorzata Łukowska i Łukasz

Małgorzata Łukowska i Łukasz Ciechański prowadzili poranne pasmo „Pora na Trójkę” od października 2020 roku. Wówczas wprowadzono nową ramówkę, pojawiły się inne niż dotychczas głosy i audycje. „Salon polityczny Trójki” przesunięto na godz. 8.45. Od samego początku prowadzący poranne pasmo postawili na energetyczne rozmowy i różnorodną muzykę.

Łukowska ma poprowadzić nowy program

W grudniu ub.r. Łukowska zniknęła z tego pasma, a „Porę na Trójkę” od tego czasu prowadzi sam Łukasz „Ciechan” Ciechański. Dziennikarka nie wróciła na antenę także w styczniu. Nie chciała rozmawiać z Wirtualnemedia.pl o tej sytuacji.

Jak udało nam się ustalić, Małgorzata Łukowska przygotowuje własny autorski program o lifestyle’owym charakterze, który najprawdopodobniej będzie emitowany rano, tuż po paśmie Ciechańskiego. Łukasz „Ciechan” Ciechański będzie więc nadal samodzielnie prowadził audycję „Pora na Trójkę”.

Wszystko jest w fazie przygotowań, dziennikarze i dyrekcja pracują w tej chwili nad nową ramówką, która miałaby być zaprezentowana na przełomie stycznia i lutego br. Zmienią się prawdopodobnie wówczas także wydawcy niektórych audycji, na antenie pojawić mają się również osoby pracujące obecnie w innych stacjach. Według naszych informacji z niektórymi dyrekcja anteny już indywidualnie rozmawia, kilku wyraziło zgodę na przejście do Trójki.

Małgorzata Łukowska nie zniknęła zupełnie z Trójki: w grudniu poprowadziła kilka razy "Muzyczną Pocztę UKF" w zastępstwie Tomasza Żądy.

Ciechański odpowiada za muzykę w Trójce

Od listopada ub.r. Łukasz „Ciechan” Ciechański odpowiada też za całą muzykę w Trójce (nie licząc audycji autorskich). Z nieoficjalnych rozmów z dziennikarzami wynika, że nie objął on jednak stanowiska kierownika ani dyrektora muzycznego anteny, a jego funkcja jest na razie nieformalna ("programuje" muzykę). W połowie listopada napisaliśmy, że odpowiadający wówczas za muzykę na antenie Programu III Polskiego Radia Mariusz Owczarek został odsunięty od anteny i trafił do redakcji portalu PolskieRadio.pl.

Na początku grudnia ub. roku na antenę Trójki wróciło popołudniowe pasmo „Zapraszamy do Trójki”. Prowadzą je Witold Lazar i Karol Gnat. - Nazwa audycji „Zapraszamy do Trójki” jest nierozerwalnie od wielu lat związana z Polskim Radiem. Słuchaczom chcemy pokazać wyjątkową jakość przejawiającą się w różnorodnej tematyce i prezentowaniu szerokiego wachlarza gatunków muzycznych. Kontakt ze słuchaczami, profesjonalizm i pasja - na tych wartościach tworzymy nową muzyczną Trójkę - przekazało nam wówczas biuro prasowe Polskiego Radia. 

Z kolei w styczniu br. do redakcji sportowej radiowej Trójki dołączył Dariusz Urbanowicz, w przeszłości komentator m.in. TVP, Eurosportu, SportKlubu, Orange Sport i Canal+. 

Według badania Radio Track udział Trójki w rynku słuchalności w okresie od września do listopada 2020 roku wyniósł 2,6 proc.

Dołącz do dyskusji: W Trójce tylko Łukasz Ciechański w porannym paśmie, Małgorzata Łukowska pracuje nad własną audycją

124 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dariusz
"Małgorzata Łukowska przygotowuje własny autorski program o lifestyle’owym charakterze"
Ci, którzy nadal słuchają Trójki, powinni zacząć się bać :)

odpowiedź
User
Maja
Ciszej nad tą trumną;-)
odpowiedź
User
Krzysiek
Ciszej nad tą trumną;-)
Dusza nieboszczyka chyba trafiła do piekła.
odpowiedź