SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP Info testuje poranny program „W kontrze”, gospodarzami Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz

TVP Info testuje w czasie wakacji nowy program poranny „W kontrze”, prowadzą go Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz. - Jeśli zostanie dobrze przyjęty, trafi na stałe do ramówki - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek Article

„W kontrze” to niespełna godzinny magazyn nadawany na żywo od godz. 7.12 do 8.00, jego gospodarzami są Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz. Prowadzący rozmawiają o bieżących sprawach społeczno-politycznych z ekspertami i politykami, a także komentują najważniejsze wydarzenia. Całość dopełniają krótkie felietony filmowe.

- Testujemy ten nowy format w czasie urlopu red. Michała Rachonia. Jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów, to „W kontrze” będzie emitowane w soboty i niedziele jako dopełnienie weekendowego pasma - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor TAI.

Nowy program Ogórek i Jakimowicza emitowany jest w porze „#Jedziemy!”, którego gospodarz Michał Rachoń jest obecnie na urlopie. Jakimowicz jest od kilkunastu miesięcy jest wśród stałych komentatorów w tym programie. Natomiast w listopadzie ub.r. zaczął raz w tygodniu prowadzić „Pytanie na Śniadanie Extra” w TVP2.

Magdalena Ogórek jest jedną z prowadzących „Minęła dwudziesta” oraz „O co chodzi” na antenie TVP Info. Do czerwca br. była też współprowadzącą cosobotniego programu „Studio Polska”, w związku z prowadzeniem formatów wyborczych zrezygnowała z tej audycji. Zastąpiła ją wówczas Małgorzata Opczewska.

Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. średni dobowy udział TVP Info w rynku oglądalności wyniósł 5,43 proc., po wzroście o 40,21 proc. rok do roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP Info testuje poranny program „W kontrze”, gospodarzami Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lis
Jakimowicz synonim żalu.
72 14
odpowiedź
User
nie-widz
Tragedia
66 13
odpowiedź
User
Adrian
Jakimowicz - aktor grający jedną rolę na 10 lat i to psychopaty i stalkera.
45 12
odpowiedź