SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza TVP Kobieta. "Ma wszystko, aby odnieść sukces"

Wystartował nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Kobieta. W ramówce znajdą się treści lifestylowe, poradnikowe i rozrywkowe, skierowane głównie do pań. O widzów i reklamodawców konkurować będzie głównie z takimi stacjami, jak TVN Style czy Polsat Cafe. - TVP Kobieta wydaje się to wszystko mieć, więc szansa na sukces jest. Oczywiście końcowy wynik zweryfikuje gotowy program i widz, który się z nim zmierzy - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Niepsuj, trading director w MullenLowe MediaHub.

Kadr ze spotu TVP KobietaArticle

Twarzami TVP Kobieta będą m.in. Marta Manowska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Agata Konarska, Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, którzy występują w spocie promującym nowy kanał. Według pierwotnych założeń jedną z ambasadorek nowej stacji miała być Marzena Rogalska, która w trybie nagłym zakończyła współpracę z Telewizja Polską.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

TVP Kobieta będzie kanałem wyspecjalizowanym o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Program ma być kierowany do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia, zamożności i stylu życia. W ofercie mają znaleźć się także audycje o charakterze familijnym, kulinarne czy dotyczące zdrowia.

Start w Dzień Kobiet

Kanał TVP Kobieta oficjalnie rozpoczął nadawanie w poniedziałek, 8 marca o godz. 5.30. Kanał będzie nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) na multipleksie ósmym (MUX-8), zastępując tym samym program TVP Rozrywka, a także w ramach emisji testowej nowego standardu nadawania DVB-T2/HEVC, prowadzonej obecnie z nadajników zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku. W drugiej połowie roku testy standardu DVB-T2/HEVC obejmą zasięgiem cały kraj.

Stacja będzie także stopniowo wprowadzana do oferty operatorów sieci kablowych i platform satelitarnych. Od 8 marca będzie dostępna w sieci UPC (pakiety Select, Max, Max Premium) na pozycji 423 na dekoderach Horizon i UPC TV 4K Box oraz na pozycji 165 na dekoderze Mediabox i w sieci Toya (pakiet Naziemny+) na pozycji 97.

Jakie programy w ofercie TVP Kobieta?

W ramówce kanału mają znaleźć się programy lifestylowe dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także filmy dokumentalne czy reportaże dotyczące kwestii społecznych.

Wśród propozycji programowych znajdzie się program „Pięknie przyprawiona” dietetyczki Agnieszki Mielczarek (od 10 marca 2021 roku o godz. 19.00), w którym pokaże jak zdrowo i smacznie jeść. Praktycznych porad dotyczących podróżowania z małym dzieckiem, tanio i wygodnie udzieli Monika Witkowska z córką Laurą w „Podróżach Małej i Dużej”.

Natomiast Miłka Raulin zaprosi do „Ulepionych z pasji” i porozmawia z gośćmi, którzy mają odwagę realizować swoje marzenia (od 19 marca 2021 roku o 19.00). Z kolei Joanna Lewandowska - mistrzyni florystyki i członkini Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego pokaże w „Kwiatach na warsztat” (od 8 marca 2021 roku o 19.00), że można wyhodować samodzielnie piękne rośliny.

Marta Manowska porozmawia z kobietami w „Kobiety w drodze” (od 9 marca 2021 roku o 19.00) o bagażu życiowych doświadczeń m.in. z Ewą Błaszczyk czy Walentyną Kozioł.

Agata Konarska w „Kobietach w biznesie” opowie z jakimi problemami mierzą się współczesne kobiety, dla których rozwój zawodowy przy jednoczesnej trosce o życie rodzinne jest spełnieniem marzeń.

Z kolei Klaudia Carlos w swojej audycji będzie rozmawiać z ekspertami o wszystkim, co najważniejsze jest dla współczesnych kobiet.

„Trenuj z TVP Kobieta”, dokumenty, seriale i pasmo filmowe

Dodatkowo pojawi się codzienne pasmo „Trenuj z TVP Kobieta” (od 8 marca 2021 roku o 7.10) w którym panie będą mogły ćwiczyć z trenerkami. Emitowane będzie także „Pytanie na śniadanie”, tuż po emisji w TVP2.

Na antenie pojawią się dokumenty: „600 gramów szczęścia”, „Antyle Chopina”, „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”, „Zdolne bestie te Kossaki” oraz pasmo TVP Kobieta „Inspiracje” przygotowywane we współpracy z TVP Kultura w którym widzowie zobaczą m.in. „Niedzielę z Agnieszką Osiecką”.

W ofercie zagoszczą także filmy i seriale m.in. hiszpański serial „Velvet" - opowieść o romansie ubogiej krawcowej z synem potentata modowego, a w codziennym wieczornym paśmie filmowym m.in. „La La Land”, „Dirty Dancing” czy „Grace Księżna Monako”, „Diana”, „Amy. Amy Winehouse” i „Whitney”.

Telewizja Polska zapewnia: - TVP Kobieta to kanał mądry i inspirujący, skupiony wokół potrzeb kobiet. Pełen wątków edukacyjnych, poruszający ważne tematy, dostarczający również rozrywki. To miejsce wyjątkowe, w którym każda z Pań znajdzie coś dla siebie.

Słuszny krok

Maciej Niepsuj, trading director w MullenLowe MediaHub podkreśla w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że w świetle spadającej oglądalności ogólnopolskich stacji "wielkiej czwórki" proponowanie widzom nowych stacji tematycznych  jest słusznym kierunkiem rozwoju dla nadawców. Zwłaszcza jeżeli za nowo powołaną do życia stacją stoi zaplecze w postaci rozpoznawalnych twarzy, sprawdzonego contentu oraz potencjału zasięgowego.

- TVP Kobieta wydaje się to wszystko mieć, więc szansa na sukces jest. Może nie jakiś bardzo spektakularny, ale jednak. Oczywiście końcowy wynik zweryfikuje gotowy program i widz, który się z nim zmierzy - zaznacza ekspert.

Czy będzie to widz podebrany konkurencji? Zdaniem naszego rozmówcy w jakimś stopniu zapewne tak. - Niemniej pamiętajmy, że stacje tematyczne wywodzące się niejako z dużych anten,  czy to  Polsatu, TVN czy TVP w pierwszej kolejności "kanibalizują" widza swoich większych braci albo sióstr. Tym bardziej, że profil widzów głównych stacji w Polsce różni się od siebie, więc najprędzej to właśnie widz TVP w pierwszej kolejności zdecyduje się na sprawdzenie TVP Kobieta, dlatego spodziewałbym się raczej, przynajmniej na początku, delikatnego podskubywania widzów głównym antenom telewizji publicznej, a nie stacji bezpośrednio konkurencyjnych - podkreśla Maciej Niepsuj.

Ekspert MullenLowe MediaHub uważa, że z perspektywy reklamowej, kobiety są bardzo wdzięczną grupą docelową dla wielu marketerów więc reklamodawcy nie powinni mieć żadnych oporów, żeby w blokach na antenie TVP Kobieta się znaleźć. Zwłaszcza, że kanał trafi z pewnością do gotowych paczek z oferty Biura Reklamy więc wypełnienie bloków nastąpi niejako z przydziału.

- Trudno na tym etapie mówić o konkretnych przewagach w stosunku do konkurencji. Lukrowany spot promocyjny zapewne część widzów przyciągnie, a część odstraszy. Z ciekawości sporo osób sprawdzi jak wygląda Kobieta w wydaniu TVP. Czy wizja publicznego nadawcy przekona widzów, zobaczymy z czasem - dodaje Maciej Niepsuj.

Przewagą dostępność

Weronika Szwarc-Bronikowska, wiceprezeska zarządu i partnerka w Media People przypomina natomiast, że stacje zawdzięczają swoją dystrybucje, a więc dostępność przede wszystkim MUX'om.  A skoro TVP Kobieta ma wejść na MUX po TVP Rozrywka,  to będzie miała przewagę dystrybucyjną nad TVN Style, które od czerwca 2020 już na MUXie się nie znajduje. - Zresztą jak bardzo obecność na MUX jest istotna, widać właśnie na przykładzie erozji udziału w widowni tej stacji w latach 2020 vs 2019 - wyjaśnia nasza rozmówczyni.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl ekspertka przyznaje, że dziś - w chwili startu kanału - trudno jest wyrokować,  jaki poziom widowni osiągnie TVP Kobieta.

- Początkowo zasięg buduje się dość wolno, chyba że jest bardzo silna kampania. Od początku stacja musi walczyć o widza swoją propozycją programową. Jeśli walka jest przegrana, pojawia się dość szybko tzw. efekt siodła, czyli spadek widowni. Zatem dziś, dynamika z jaką stacja zacznie budować zasięg jest zależna od efektywnej kampanii stacji i jakości, atrakcyjności treści dla widzów. Jeśli oferta programowa się obroni, to w dłuższej perspektywie czasu - stacja może stać się poważnym graczem w kategorii. Myśląc o jakości kontentu, rodzą się pytania strategiczne - czy stacja sformatuje się na typowe kobiece, poradnikowe a więc generyczne treści, czy będzie rozrywką ale w kobiecym opakowaniu? - zastanawia się Weronika Szwarc-Bronikowska.

Dodaje przy tym, że utrudnieniem dla rozwoju TVP Kobieta  może okazać się nazwa. Ze względu na silną polaryzację tożsamościową widzów w mediach, cześć nazwy "TVP" będzie jednoznacznie pozycjonować stację. Jej zdaniem taki wizerunek może okazać się nieakceptowalny dla kobiet o bardziej lewicowych poglądach, a jak zauważa nasza rozmówczyni - w szczególności młodsze kobiety są zdecydowanie lewicowe.

- TVP Kobieta trafia do bardzo zatłoczonego segmentu kanałów lifestyle`owych i kobiecych. Moim zdaniem jest to z jednej strony jeden z najbardziej kalorycznych obszarów, jeśli chodzi o potencjał widowni (oraz reklamowy), z drugiej - łamigłówka, jeśli chodzi o zainteresowania i zróżnicowanie treści wynikające z różnorodności poszczególnych podgrup widzów szeroko definiowanych jako kobiety - zauważa z kolei Katarzyna Baczyńska, head of media w One Media. - I to właśnie dopasowanie konceptu kanału do potrzeb i oczekiwań określonego wycinka grupy kobiecej moim zdaniem decyduje o wynikach danej stacji - dodaje.

Zaznacza, że kanały kobiece są mocno promowane, swoje programy mają w nich twarze znane z głównych anten – a to samo przez się nakręca ich promocję i znajomość. Nasza rozmówczyni największego zagrożenia dla TVP Kobieta upatruje właśnie w ofercie programowej. - Stacji grozi  zbyt duża ogólność tematyczna, a zarazem oferta programowa, nie do końca odpowiadająca na zapotrzebowania ze strony widzów, zwłaszcza w kontekście wizji przedstawionej w spocie promocyjnym – uzasadnia Katarzyna Baczyńska.

Dyrektorem nowego kanału jest Iwona Bocian-Zaciewska.

RAMÓWKA TVP KOBIETA (od 8 do 15 marca):

PONIEDZIAŁEK 08.03.2021
05:30 - Operacja Zdrowie - Dermatologia. Nasza skóra w dobie noszenia maseczek.; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl - odc. 1 - Ferie w domu -  (AD)  25'; serial komediowy TVP, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Rodzinka.pl - odc. 2 - Opiekunki -  (AD); serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 - Trenuj z TVP Kobieta - /1/ Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - mięśnie nóg; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 - Marzę o Tobie - odc. 1 (Melekerin Aski)  47' kraj prod.Turcja (2018); reż. Ersoy Güler, Dla małoletnich od lat 12
08:50 - Niedziela z... twórczością Agnieszki Osieckiej; Dla małoletnich od lat 12
09:50 - Zdolne bestie te Kossaki...; reż. Marta Wegiel; Dla małoletnich od lat 12
10:50 - Gotowi do gotowania. Start! - (1); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 - Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 - Okrasa łamie przepisy - Polskie jabłko; magazyn kulinarny; reż. Tomasz Rostworowski; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 - Operacja Zdrowie - Dermatologia. Nasza skóra w dobie noszenia maseczek.; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:25 - Wyprawa po Koronę Ziemi; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
16:00 - Ojciec Mateusz s. XXIV - Odc. 315 (Ojciec Mateusz S. XXIV, odc. 12); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 - Świat Mody - /1/ Haute Couture Paryż 2021; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 - Kozacka miłość - odc. 1 (Poka stanica spit); Dla małoletnich od lat 12
19:00 - Kwiaty na warsztat - /1/; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 - Velvet s. I - odc. 1 (Velvet)  44'; Dla małoletnich od lat 12
20:30 - Velvet s.I - odc. 2 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
21:30 - Wypisz, wymaluj...miłość (Words and Pictures); Dla małoletnich od lat 12
23:35 - Zakochany Mickiewicz; koncert; reż.:Marcin Kołaczkowski; Dla małoletnich od lat 12
01:00 - Sanatorium miłości s.I - odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
01:50 - Zakończenie dnia

WTOREK 09.03.2021
05:30 - Po prostu zdrowie - Ból; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 7
06:05 - Rodzinka.pl s.I - odc. 3 - Dla małoletnich od lat 12
06:35 - Rodzinka.pl s.I - odc. 4 - TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 - Trenuj z TVP Kobieta - /2/ Trening wzmacniający nogi i pośladki.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 - Marzę o Tobie; Dla małoletnich od lat 12
08:50 - Velvet s.I - odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
09:50 - Velvet s.I - odc. 2 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
10:50 - Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 1; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 - Pytanie na śniadanie - pobudka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 - Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 - Okrasa łamie przepisy - Na tropie polskich wędlin; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 - Po prostu zdrowie - Ból; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 7
15:25 - Kwiaty na warsztat; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 - Na dobre i na złe - odc. 798 - Pęknięte serca; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 - Świat Mody - /2/ Haute Couture Paryż 2021; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 - Kozacka miłość - odc. 2; Dla małoletnich od lat 12
19:00 - Kobiety w drodze, Dla małoletnich od lat 7
19:30 - Velvet s. I - odc. 3 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
20:30 - Velvet s.I - odc. 4 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
21:30 - Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (Loving Pablo); Dla małoletnich od lat 16
23:30 - Pozycja obowiązkowa (Book Club); Dla małoletnich od lat 12
01:25 - Ameryka da się lubić - (1); Dla małoletnich od lat 12
02:55 - Ziołowa apteka - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 - Zakończenie dnia

ŚRODA 10.03.2021
05:30 - Moda na rodzinę; Dla małoletnich od lat 7
06:05 - Rodzinka.pl; Dla małoletnich od lat 12
06:35 - Rodzinka.pl; Dla małoletnich od lat 12
07:10 - Trenuj z TVP Kobieta - /3/ Zdrowy kręgosłup i rozciąganie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 - Marzę o Tobie; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polska Molskiej; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Pytanie na śniadanie - pobudka, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Pytanie na śniadanie; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Okrasa łamie przepisy - Wędzony twaróg; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Moda na rodzinę; Dla małoletnich od lat 7
15:25 Kobiety w drodze -  Grażyna Lądwik; Dla małoletnich od lat 7
16:00 O mnie się nie martw s. I; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Świat Mody; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kozacka miłość; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Pięknie przyprawiONA - /1/ Dieta Sirtuinowa; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Tylko ciebie chcę (Tengo ganas de ti); Dla małoletnich od lat 16
23:35 Niedziela z... twórczością Agnieszki Osieckiej; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Zdolne bestie te Kossaki...; reż. Marta Wegiel; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Ośmiu wspaniałych - /1/ -  (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Ziołowa apteka - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Zakończenie dnia

CZWARTEK 11.03.2021
05:30 Niejadki i inne przypadki - odc. 1; program edukacyjny; reż. Jolanta Gwardys; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Niejadki i inne przypadki - odc. 2; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Rodzinka.pl; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rodzinka.pl s.I; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Trenuj z TVP Kobieta - /4/ Płaski brzuch; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Marzę o Tobie; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Velvet s.I - odc. 6 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
10:50 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia nad Drwęcą -  (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Pytanie na śniadanie - pobudka; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Pytanie na śniadanie; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Okrasa łamie przepisy - Ziemniaki i dojrzewający ser; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Niejadki i inne przypadki - odc. 1; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Niejadki i inne przypadki - odc. 2; program edukacyjny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Pięknie przyprawiONA - /1/ Dieta Sirtuinowa; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Na sygnale - odc. 287 "Mama na śmieciarce"; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na sygnale - odc. 288 "Cel uświęca środki"; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Świat Mody - /4/; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kozacka miłość - odc. 4 (Poka stanica spit); Dla małoletnich od lat 12
19:00 Podróże Małej i Dużej - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Velvet s.I - odc. 7 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
20:30 Velvet s.I - odc. 8 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
21:30 Amy (Amy. Amy Winehouse); Dla małoletnich od lat 16
23:45 Moje 600 gramów szczęścia - odc. 1 - pilotowy; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Paryski styl - odc. 1 (Parisian Style); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Paryski styl - odc. 2 (Parisian Style); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Ameryka da się lubić - (1) Good Morning America -  (AD); Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

PIĄTEK 12.03.2021
05:30 Zakupy pod kontrolą s. I - (1); reality show; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Rodzinka.pl; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Trenuj z TVP Kobieta - /6/ Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - plecy i ramiona; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Marzę o Tobie - odc. 5; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Velvet s.I - odc. 7 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
09:50 Velvet s.I - odc. 8 (Velvet); Dla małoletnich od lat 12
10:50 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (1); reality show; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Pytanie na śniadanie - pobudka; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Pytanie na śniadanie; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Okrasa łamie przepisy - Pstrąg; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Zakupy pod kontrolą s. I - (1); reality show; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Podróże Małej i Dużej - /1/; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Osiecka - Odc. 1; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Świat Mody - /5/; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kozacka miłość - odc. 5; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wyprawa po Koronę Ziemi; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Velvet s.I - odc. 9; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Velvet s.I - odc. 10; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Pozycja obowiązkowa (Book Club); Dla małoletnich od lat 12
23:25 Sprawa dla reportera; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Zacznij Od Nowa - (1); Dla małoletnich od lat 12
00:55 Kobiety w drodze; Dla małoletnich od lat 7
01:25 Sanatorium miłości s. I; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie dnia

SOBOTA 13.03.2021
05:30 Rodzinka.pl; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Trenuj z TVP Kobieta - /1/ Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - mięśnie nóg; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Trenuj z TVP Kobieta - /2/ Trening wzmacniający nogi i pośladki.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (94); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (95); Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Trenuj z TVP Kobieta - /3/ Zdrowy kręgosłup i rozciąganie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Projekt DOM; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Na tropie stylu - odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Na tropie stylu - odc. 2 (Style unzipped); Dla małoletnich od lat 12
11:00 Pięknie przyprawiONA - /1/ Dieta Sirtuinowa; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Pytanie na śniadanie; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kwiaty na warsztat - /1/; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Ameryka da się lubić - (1); Dla małoletnich od lat 12
15:45 The Voice of Poland s. XI - Przesłuchania w ciemno (1) Mazowsze; Dla małoletnich od lat 12
16:35 The Voice of Poland s. XI - Przesłuchania w ciemno (2) Małopolska i Podkarpacie; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Podróże Małej i Dużej - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Zacznij Od Nowa - (1); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wyprawa po Koronę Ziemi; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
19:00 Kobiety w drodze -  Grażyna Lądwik; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Paryski styl - odc. 1.; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Paryski styl - odc. 2.; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Zawsze jest czas na miłość (Hampstead); Dla małoletnich od lat 12
00:25 Stulecie Winnych s. I - odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
01:25 A jednak miłość! (LOVE'S LAST RESORT)  83'; Komedia obyczajowa; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 14.03.2021
05:30 Rodzinka.pl s. I; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl s. I; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Trenuj z TVP Kobieta - /4/ Płaski brzuch; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Trenuj z TVP Kobieta - /6/ Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - plecy i ramiona; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smaki świata po polsku s.I - odc. 1; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Smaki świata po polsku s.I - odc. 2; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Podróże Małej i Dużej - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Kwiaty na warsztat - /1/; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Ziołowa apteka - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (94); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (95); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Pytanie na śniadanie; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Kobiety w drodze -  Grażyna Lądwik; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:40 Być jak Czesław Niemen cz. 1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Być jak Czesław Niemen cz. 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Osiecka - Odc. 1; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Paryski styl - odc. 1 (Parisian Style); Dla małoletnich od lat 12
18:35 Paryski styl - odc. 2 (Parisian Style); Dla małoletnich od lat 12
19:15 Lajk!; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Na tropie stylu - odc. 1 (Style unzipped); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Na tropie stylu - odc. 2 (Style unzipped); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Gry małżeńskie (Love, Wedding, Marriage); Dla małoletnich od lat 12
00:15 Stulecie Winnych s.I - odc. 2 -  (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Najgorszy koszmar (DEGREES OF FEAR)  84'; film fabularny; Dla małoletnich od lat 16
02:40 Zakończenie dnia

PONIEDZIAŁEK 15.03.2021
05:30 Operacja Zdrowie - Depresja; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl s.I;  Dla małoletnich od lat 12
06:35 Rodzinka.pl s.I ; Dla małoletnich od lat 12
07:10 Trenuj z TVP Kobieta - /6/ Ćwiczenia dla kobiet w ciąży - plecy i ramiona; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Marzę o Tobie - odc. 6; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Velvet s.I - odc. 9; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Velvet s.I - odc. 10; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Gotowi do gotowania. Start! - (2); magazyn kulinarny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Pytanie na śniadanie - pobudka; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Pytanie na śniadanie; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Operacja Zdrowie - Depresja; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Wyprawa po Koronę Ziemi; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Ziołowa apteka - /1/; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Ojciec Mateusz; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Świat mody
17:55 Kozacka miłość - odc. 6; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Kwiaty na warsztat - /2/; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
21:30 A jednak miłość! (LOVE'S LAST RESORT); Dla małoletnich od lat 12
23:05 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Velvet s.I; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Sanatorium miłości s.I - odc. 3; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Zakończenie dnia

Dołącz do dyskusji: Rusza TVP Kobieta. "Ma wszystko, aby odnieść sukces"

53 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Alo
TVP kobieta już nadaje w 2standsrtach.
odpowiedź
User
Gość
Oczywiście wydatek nie został skonsultowany z suwerenem, który musi oszczędzać i zaciskać pasa - taka pogarda i arogancja.
odpowiedź
User
YKK
Powodzenia oczywiście, tylko czemu ten nowatorski kanał to zlepek oferty programowej pozostałych?
odpowiedź