SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twoja twarz brzmi znajomo 14” zamiast „Tańca z Gwiazdami” w wiosennej ramówce Polsatu

Od 5 marca w piątki o godz. 20.05 Telewizja Polsat emitować będzie czternastą edycję rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który przez wiele poprzednich sezonów pokazywany był w soboty po 22.00. Stacja wiosną nie pokaże kolejnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, ale program może powrócić w kolejnych ramówkach - wynika z ustaleń Wirtualnemedia.pl.

fot. Endemol Shine PolskaArticle

„Twoja twarz brzmi znajomo” to widowisko produkowane przez Endemol Shine Polska, w którym gwiazdy wcielają się w znanych wykonawców muzycznych, naśladując nie tylko ich śpiew, ale też ruch sceniczny.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Z najnowszych informacji wynika, że Telewizja Polsat wiosną 2021 roku pokaże czternastą edycję programu. Show „Twoja twarz brzmi znajomo” tym razem emitowany będzie w zupełnie innym paśmie - w piątki o godz. 20.05 (począwszy od 5 marca). Przez poprzednie trzynaści sezonów program emitowany był w soboty po godz. 22.00.

Bez zmian jurorami będą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk, który w poprzedniej edycji zastąpił Pawła Królikowskiego. Niezmiennie gospodarzami programu będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Reżyserem nowej serii jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

Arciuch, Narożna, Żurek i Meyer wśród uczestników

W 14. edycji show swoje zdolności wokalno-aktorskie zaprezentuje osiem gwiazd: Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

Treningi wokalne uczestników poprowadzi Agnieszka Hekiert.

Lekcji choreografii udzielać będzie Krzysztof „Kris” Adamski.

Polsat bez „Tańca z Gwiazdami”

Portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że w wiosennej ramówce z powodu pandemii COVID-19 Polsat nie pokaże kolejnej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (widowisko w stacji zawsze nadawane było w piątkowym prime-time).

Taneczny show Polsatu może powrócić do ramówki w kolejnych ramówkach. Nie wykluczone, że program do ramówki stacji powróci jesienią 2021 roku, ale ostateczna decyzja będzie zależała od aktualnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19.

Polsat trzynasty sezon „Twoja twarz brzmi znajomo” w jesiennej ramówce pokazywał w soboty po godz. 22.00, w okresie od 5 września do 7 listopada br. Program według pierwotnych założeń miał być nadawany wiosną br., ale emisję przerwano po dwóch odcinkach (z powodu pandemii COVID-19).

Średnia oglądalność premierowych odcinków w jesiennej ramówce wyniosła 963 tys. widzów, co przełożyło się na 10,29 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 9,42 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 9,47 proc. w grupie 16-59.

Pierwsze dwa odcinki trzynastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” (wyemitowane 7 i 14 marca br.) śledziło 1,37 mln widzów, co dało odpowiednio 13,95 proc., 13,35 proc. oraz 12,52 proc. udziału.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 8,36 proc.

Dołącz do dyskusji: „Twoja twarz brzmi znajomo 14” zamiast „Tańca z Gwiazdami” w wiosennej ramówce Polsatu

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widzu
dobra decyzja, żeby duży show nadawać w prime time
odpowiedź
User
Nicko
Ja bym na miejscu Polsatu zrobił jeszcze jakiś reality show, np . o tańcu bądź survivalowy, jak wyspa przetrwania
odpowiedź
User
V
Znacznie lepiej o 20
odpowiedź