SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat zmienia zasady w „Twoja twarz brzmi znajomo”, w nowym sezonie pojawi się niemedialny uczestnik

W osiemnastej edycji rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” jeden z uczestników nie będzie osobą medialną, który zostanie wyłoniony w ramach zewnętrznego castingu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Show będzie można oglądać w Polsacie wiosną 2023 roku.

Jury „Twoja twarz brzmi znajomo 17”; fot. PolsatArticle

„Twoja twarz brzmi znajomo” to widowisko produkowane przez Endemol Shine Polska, w którym gwiazdy wcielają się w znanych wykonawców muzycznych, naśladując nie tylko ich śpiew, ale też ruch sceniczny.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Aktualnie Polsat emituje siedemnastą odsłonę widowiska. Osiemnasta ma być nadawana wiosną przyszłego roku. Show najprawdopodobniej bez zmian będzie nadawany w piątkowym prime, ale finalna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Na chwilę obecną nie jest znany skład jury i gospodarzy kolejnego sezonu.

Niemedialna osoba wśród uczestników, rusza casting

Portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że jednym z ośmiu uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo 18” będzie osoba niemedialna. Uczestnik zostanie wyłoniony w ramach zewnętrznego castingu, który odbywa się od 4 listopada do 15 grudnia 2022 roku. Szczegóły dostępne są na stronie polsat.pl.

Pozostała siódemka gwiazd zostanie tradycyjnie skompletowana w ramach wewnętrznych castingów, które aktualnie trwają.

- Autorami tego pomysłu są przede wszystkim nasi widzowie, którzy przez ponad 8 lat zdążyli zbudować niezwykłą więź z tym programem i mają olbrzymią chęć brania w nim czynnego udziału. W ostatnim czasie otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości, listów z prośbami o danie im takiej szansy. Telewizja Polsat zawsze priorytetowo traktowała relację z widzem i podtrzymywanie z nim dialogu. Ta decyzja jest właśnie tego dowodem - komentuje Pascal Litwin, producent kreatywny „Twoja twarz brzmi znajomo”.

- To wielka chwila w historii formatu „Your Face Sounds Familliar", ponieważ nigdzie indziej na świecie nie zdecydowano się na taki krok. Dla nas najważniejszy jest ciągły rozwój i chęć dostarczania widzowi wspaniałych emocji. Jesteśmy pewni, że emocje w programie właśnie w obliczu tej decyzji zyskają na intensywności, a wyłoniony w drodze castingu szczęśliwiec spełni w naszym programie niejedno swoje marzenie - dodaje Artur Patkowski, producent kreatywny programu.

Kiedy premiera talent-show „Starstruck”?

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy do ramówki Polsatu trafi nowy talent-show „Starstruck”, którego formuła jest zbliżona do „Twoja twarz brzmi znajomo” (oba projekty różnią się tylko tym, że w „Starstruck” występują zwykli uczestnicy, a w „Twoja twarz brzmi znajomo” są to gwiazdy).

Raczej nie stanie się to wiosną 2023 roku jak wstępnie planowano.

„Twoja twarz brzmi znajomo 17” ogląda 1,29 mln widzów

Polsat 17. sezon „Twoja twarz brzmi znajomo” w jesiennej ramówce pokazuje w piątki o godz. 20.05, począwszy od 2 września br. Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków programu (pokazanych do 16 września) wyniosła 1,29 mln widzów, co przełożyło się na 10,76 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 9,41 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i również 9,41 proc. w grupie 16-59.

W 17. edycji programu występują: Ewa Błachnio, Robert Szpręgiel, Katarzyna Ucherska, Janusz Radek, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Katarzyna Wilk i Michał Milowicz.

Jurorami są Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Robert Janowski (który względem poprzedniej edycji zastąpi Krzysztofa Cugowskiego), a gospodarzami - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 8,19 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat zmienia zasady w „Twoja twarz brzmi znajomo”, w nowym sezonie pojawi się niemedialny uczestnik

40 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aaa
Już się im celebryci skończyli:)
odpowiedź
User
konrad
Już w tej edycji cześć osób jak wzięta prosto z ulicy, więc jaka to nowość? :)
odpowiedź
User
ttbz
Czas był to skończyć już jakieś 10 edycji temu.
odpowiedź