SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wiadomości” TVP1 mają swój serwis internetowy (foto)

Telewizja Polska uruchomiła serwis internetowy „Wiadomości” TVP1. Strona  programu informacyjnego Jedynki działa pod adresem wiadomosci.tvp.pl.

„Wiadomości” TVP1 mają swój serwis internetowy (foto)

W serwisie internauci znaleźć mogą pełne wydania serwisu, najciekawsze materiały z ostatnich wydań, a także archiwalne materiały. Na stronie są też m.in. sondy, informacje o składzie redakcji, a także odnośniki do profili „Wiadomości” na Facebooku i Twitterze.

Grafikę, architekturę serwisu i funkcjonalności dostępne na stronie przygotowała redakcja ośrodka iTVP HD przy współpracy z redakcją „Wiadomości”. Od strony technicznej projekt realizowała jednostka OTVP Technologie.

>>> „Wiadomości” liderem programów informacyjnych

 

Wiosną br. własny serwis internetowy otrzymała „Panorama” TVP2, a w październiku br. ruszył serwis nadawanego w Jedynce „Teleexpressu”. Dotychczas pod adresem wiadomosci.tvp.pl funkcjonowała poświęcona „Wiadomościom” podstrona portalu tvp.info.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Wiadomości” TVP1 mają swój serwis internetowy (foto)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mentor
Chyba nikogo nie dziwi, że pooglądali Fakty i po paru tygodniach dostrzegli, że jeszcze czegoś nie udało się im zmałpować. Tym razem usłyszeli durczokowe "Fakty w sieci", ktoś rzucił pomysł na kolegium "nie mamy tego!", ktoś inny "no to zróbmy!" i z sobie znanym rozmachem i fachowością tak oto powstała ta pseudostronka, gdzie poza wrzucaniem przypadkowych materiałów główną tematyką serwisu będzie lansowanie się aktualnie obowiązkujących gwiazdeczek jednego sezonu, a po dwóch sezonach setna w historii strona TVP zniknie. A gdyby nie zniknęła - i tak odejdzie w zapomnienie. Strony TVP zmieniają się tak często jak zarządy TVP, świetna fucha dla informatyków i firm obsługujących TVP w tym zakresie. Strona tak profesjonalna, jak całe to widowisko pt. Wiadomości.
8 8
odpowiedź
User
chyba
Akurat profil na FB "Wiadomości" miały pierwsze niż "Fakty", ale nie trzeba być profesorem informatyki ani specem od PR, żeby w tych internetowych próbach TVP dostrzec biedę. d razu widać, że "Faktach" administrator (czy też komórka ds. internetu) zajmuje się tylko i wyłącznie internetem, w "Wiadomościach" to jest raczej robione "przy okazji", a ta strona to raczej śmiech. Tylko strona główna i właściwie nic poza tym. Materiały video nie wchodzą na tabletach i urządzeniach innych niż komputer. Zapewne brakło budżetu, by zrobić to na 100%. Jednak w moim przekonaniu sieć to pół biedy. Biedę i brak zabawy pracą widać o 19.30. I to jest początek klęski. Dziennikarzom się nie chce. Pracują na zasadzie: uda się? ok. nie uda? tez ok. I są to odczucia osoby kompletnie z zewnątrz. Najsmutniejszy jest fakt, ze lansuje się tak mierne jednostki jak p. Adam Feder. Ma on problem z posługiwaniem się językiem polskim i naprawdę nie jest śmieszny.
8 8
odpowiedź
User
platz
No to czekam, aż na stronie pojawią się fascynujące newsy z życia "gwiazd" Wiadomości. Tadla opowie, jak szybko schudnąć i jak załatwić sobie posadę będąc trzecim garniturem TVN, Sznepf jak być wiarygodną będąc żoną ambasadora i jak załatwić sobie dyżury mieszkając za granicą, a Kraśko jak pozować na fachowca i niezależnego, firmując twarzą PiS, Libertas i politruków Brauna. To będzie hit!
8 8
odpowiedź