SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Współpraca Money.pl i KPP

Money.pl oraz Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP) nawiązały współpracę

- Bardzo cieszy mnie podpisanie umowy pomiędzy Money.pl a KPP – powiedział Andrzej Jankowski, Dyrektor ds. Korporacyjnych w Konfederacji. Jestem przekonany, że największy portal finansowo-gospodarczy w naszym kraju, który co miesiąc odwiedza ponad 320 tys. internautów*, z czego znacząca większość to ludzie związani z biznesem, zarówno tym dużym jak i małym, daje nam wspaniałą możliwość prowadzenia dialogu z przedsiębiorcami oraz gwarantuje wysoki poziom merytoryczny tych rozmów. Wierzę, że w wyniku kooperacji przedsiębiorcy otrzymają wartość dodaną, która przyczyni się do podniesienia ich kompetencji oraz know – how, a ponadto pozwoli skuteczniej konkurować na poszerzonym rynku unijnym -dodał Jankowski.

Nie tylko czekamy na pytania, ale sami też chcemy je zadawać – powiedział Piotr Krawiec, dyrektor ds. Marketingu i PR w Money.pl. Jak przedsiębiorcy oceniają kondycję polskiej gospodarki? Co ich niepokoi, a co cieszy? Co najbardziej przeszkadza w prowadzeniu biznesu? Oto niektóre z pytań, które chcemy skierować do przedsiębiorców w przygotowanych przez Money.pl i KPP badaniach, ankietach oraz sondach- dodał Krawiec.

Na podstawie odpowiedzi zostaną przygotowane raporty analizujące opinie przedsiębiorców i konsumentów, a wnioski eksperci KPP wykorzystają w czasie dyskusji nad ważnymi dla rozwoju gospodarki zmianami prawa. Jako największa organizacja przedsiębiorców KPP ma bowiem realny wpływ na kształtowanie przepisów i politycznych decyzji w sprawach, które najbardziej interesują przedsiębiorców.

* badanie gemius Audience, próba styczeń 2004, dane łączne dla Money.pl oraz MSP.money.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Współpraca Money.pl i KPP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl