SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wydarzenia” i „Więcej Wydarzeń” w Super Polsat, Wydarzenia24 z nowym programem „Gość Wydarzeń 24”

Super Polsat od poniedziałku, 21 lutego w codziennych pasmach nadawać będzie dwa wydania „Wydarzeń”. Stacja emitować będzie również cykl „Więcej Wydarzeń”. W tym samym dniu na antenie Wydarzenia24 wystartuje nowy program „Gość Wydarzeń 24”, który także pokaże Super Polsat. - Wzmacniamy obecność informacji na naszych antenach - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Dorota Gawryluk; fot. Polsat Article

Super Polsat od poniedziałku, 21 lutego 2022 roku pokazywać będzie „Wydarzenia” o godz. 10.00, które równolegle - tak jak do tej pory - będzie można oglądać na antenie Wydarzenia24. Z kolei 15.50 stacja pokaże popołudniowe wydanie „Wydarzeń”, które do tej pory nadawane było w Polsacie, Polsacie News i Wydarzeniach24. Oba wydania dziennika w stacji będą dostępne w języku migowym.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W Super Polsacie będzie również emitowane pasmo „Więcej Wydarzeń” o 16.10. Audycję bez zmian będzie można oglądać w Polsat News i Wydarzenia24.

Nowy program „Gość Wydarzeń 24” o 16.20 na antenach Wydarzenia24 i Super Polsat

Do ramówki Wydarzeń24 i równocześnie Super Polsatu w poniedziałek zostaje wprowadzony nowy program „Gość Wydarzeń 24”, który będzie nadawany na żywo codziennie o godzinie 16.20. Będzie to pierwsze podsumowanie w rozmowie z najważniejszymi bohaterami danego dnia.

- Od poniedziałku, 21 lutego wzmacniamy obecność informacji na naszych antenach. Jeszcze większy dostęp do informacji zyskają widzowie m.in. telewizji naziemnej, dzięki kolejnym programom w Super Polsacie i Wydarzeniach 24 - mówi Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat. - Codziennie najwięcej ludzi w Polsce właśnie od nas czerpie informacje. Dzięki dwóm kanałom informacyjnym Polsat News i Wydarzenia 24, dwóm portalom internetowym Interia.pl i Polsatnews.pl, Wydarzeniom nadawanym w Super Polsacie, a także obecności Wydarzeń 12.50, 15.50 i 18.50 oraz Gościa Wydarzeń na antenie głównej Polsatu, jesteśmy największym źródłem informacji w Polsce, który łącznie codziennie zapewnia informacje kilkunastu milionom mieszkańców Polski - komentuje.

Dołącz do dyskusji: „Wydarzenia” i „Więcej Wydarzeń” w Super Polsat, Wydarzenia24 z nowym programem „Gość Wydarzeń 24”

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fan serialu "Komisarz Mama"
I dobrze. Wiarygodnych informacji nigdy za wiele w kraju gdzie dominuje propaganda TVP i TVN.
12 20
odpowiedź
User
3p
Inwencja Dorotki jak idzie o nazwy programów jest legendarna. Jak nie kopiuje konkurencji to przylepia do wszystkiego "wydarzenia". W najlepszym przypadku wymysla jakies "w rytmie dnia" ktore brzmią jak trzeciorzędna opera mydlana z początku lat 90. Ale czego się spodziewać...
13 5
odpowiedź
User
Yolo
Wincyj Pisdarzeń, wincyj… Żenada haha
10 6
odpowiedź