SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W Żabkach Lotto można zagrać bez Lottomatu

W sklepach sieci Żabka będzie można zagrać w gry Lotto bez użycia Lottomatu. Sieć Żabka i Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, rozwinęły bowiem współpracę w oparciu o nowy model, polegający na zintegrowaniu systemów - kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego.

Article

Jak podaje w komunikacie Żabka Polska, "integracja systemów Żabki i Totalizatora Sportowego to – w skali światowej – nowe rozwiązanie loteryjne".

Gry Lotto w Żabkach na nowych zasadach

Współpraca polega na działaniu zintegrowanych systemów - kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego, w oparciu o dotykowy panel loteryjny. Panel posiada zainstalowaną aplikację terminalową, mającą wszystkie funkcje dostępne w terminalu loteryjnym.

Klienci będą mogli skorzystać z oferty loteryjnej i uiścić płatność za nią, bez konieczności dokonywania dwóch osobnych transakcji, co znacznie uprości i przyspieszy całą transakcję. To jeszcze bardziej ułatwi klientom Żabki korzystanie z oferty loteryjnej Totalizatora Sportowego.

Początkowo system ten będzie funkcjonował w wybranych sklepach Żabka, z czasem sieć zamierza wprowadzić go do wszystkich placówek.

- Każdy krok, dzięki któremu można zunifikować kilka usług, a tym samym ułatwić zakupy naszym wspólnym klientom, jest krokiem w bardzo dobrym kierunku - mówi Aida Bella, dyrektor biura rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego.

Korzystając z oferty Lotto w Żabce, klienci mają możliwość wyboru szerokiej oferty gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego, w tym gier takich jak Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Eurojackpot, Ekstra Pensja, czy bardzo popularne Zdrapki. Współpraca Żabki z Totalizatorem Sportowym umożliwi również w przyszłości wprowadzenie szeregu nowych rozwiązań loteryjnych oraz dodatkowych obszarów współpracy, takich jak loterie promocyjne, cross-selling i innych akcji promocyjnych skierowanych do klientów.

Żabka liczy 7400 placówek, prowadzonych przez ponad 6000 franczyzobiorców.

Dołącz do dyskusji: W Żabkach Lotto można zagrać bez Lottomatu

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pracownik biurowy niższego szczebla
W Carrefour taki system działa od kilku lat.
6 0
odpowiedź
User
Rao
Fajnie bo moja żaba już od pół roku działa ale maszyny jeszcze nie podłączyli bo czasu nie mają
1 0
odpowiedź
User
lotto
Ciekawostka. W wielu Żabkach obsługa totalnie nie potrafi obsługiwać ( albo nie chcą?) lottomatów!!
2 0
odpowiedź