SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Żabkach Lotto można zagrać bez Lottomatu

W sklepach sieci Żabka będzie można zagrać w gry Lotto bez użycia Lottomatu. Sieć Żabka i Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, rozwinęły bowiem współpracę w oparciu o nowy model, polegający na zintegrowaniu systemów - kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego.

Jak podaje w komunikacie Żabka Polska, "integracja systemów Żabki i Totalizatora Sportowego to – w skali światowej – nowe rozwiązanie loteryjne".

Gry Lotto w Żabkach na nowych zasadach

Współpraca polega na działaniu zintegrowanych systemów - kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego, w oparciu o dotykowy panel loteryjny. Panel posiada zainstalowaną aplikację terminalową, mającą wszystkie funkcje dostępne w terminalu loteryjnym.

Klienci będą mogli skorzystać z oferty loteryjnej i uiścić płatność za nią, bez konieczności dokonywania dwóch osobnych transakcji, co znacznie uprości i przyspieszy całą transakcję. To jeszcze bardziej ułatwi klientom Żabki korzystanie z oferty loteryjnej Totalizatora Sportowego.

Początkowo system ten będzie funkcjonował w wybranych sklepach Żabka, z czasem sieć zamierza wprowadzić go do wszystkich placówek.

- Każdy krok, dzięki któremu można zunifikować kilka usług, a tym samym ułatwić zakupy naszym wspólnym klientom, jest krokiem w bardzo dobrym kierunku - mówi Aida Bella, dyrektor biura rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego.

Korzystając z oferty Lotto w Żabce, klienci mają możliwość wyboru szerokiej oferty gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego, w tym gier takich jak Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Eurojackpot, Ekstra Pensja, czy bardzo popularne Zdrapki. Współpraca Żabki z Totalizatorem Sportowym umożliwi również w przyszłości wprowadzenie szeregu nowych rozwiązań loteryjnych oraz dodatkowych obszarów współpracy, takich jak loterie promocyjne, cross-selling i innych akcji promocyjnych skierowanych do klientów.

Żabka liczy 7400 placówek, prowadzonych przez ponad 6000 franczyzobiorców.

Dołącz do dyskusji: W Żabkach Lotto można zagrać bez Lottomatu

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pracownik biurowy niższego szczebla
W Carrefour taki system działa od kilku lat.
odpowiedź
User
Rao
Fajnie bo moja żaba już od pół roku działa ale maszyny jeszcze nie podłączyli bo czasu nie mają
odpowiedź
User
lotto
Ciekawostka. W wielu Żabkach obsługa totalnie nie potrafi obsługiwać ( albo nie chcą?) lottomatów!!
odpowiedź