SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany personalne w TVP

Nowy szef Biura Zarządu i Biura Prawnego TVP

Od 1 kwietnia 2004 roku Biurem Zarządu Telewizji Polskiej kieruje Tomasz Posadzki - poinformowała biura prasowe TVP.

Tomasz Posadzki ma 42 lata, jest adwokatem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ma bogate doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu instytucji publicznych i przedsiębiorstw. W Telewizji Polskiej pracuje od 2000 roku. Przez dwa lata był członkiem Zarządu, w którym nadzorował między innymi pion techniczno-produkcyjny i korporacyjny Spółki. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję Dyrektora Generalnego do spraw korporacyjnych. W tym okresie odpowiadał między innymi za restrukturyzację przedsiębiorstwa, która polegała na zmniejszeniu kosztów zatrudnienia i liczby jednostek organizacyjnych oraz stanowisk kierowniczych, wdrażanie informatycznych systemów usprawniających zarządzanie, przeprowadzenie badania kultury korporacyjnej Spółki.

Jak powiedział Prezes Zarządu Jan Dworak - Tomasz Posadzki z uwagi na swoje doświadczenie zapewnia należyte prowadzenie spraw korporacyjnych Spółki.

Również od 1 kwietnia 2004 r. Biurem Prawnym TVP kieruje Małgorzata Naumann. Nowa dyrektor Biura Prawnego TVP jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Małgorzata Naumann przez minione 10 lat prowadziła kancelarię radcowską specjalizującą się w zagadnieniach prawa autorskiego, współpracowała z producentami filmowymi, telewizyjnymi, stowarzyszeniami zrzeszającymi twórców, a także warszawskimi teatrami: Powszechnymi i Rozmaitości.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl