SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Zarządzie Wydawnictwa Murator

Jacek Kosiński zrezygnował z funkcji członka Zarządu Wydawnictwa Murator

24 stycznia 2005 roku odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Wydawnictwa Murator Sp. z o.o., które przyjęło rezygnację Jacka Kosińskiego z funkcji członka Zarządu. Jednocześnie na stanowisko nowego członka Zarządu została powołana Renata Krzewska, dotychczasowy dyrektor strategiczny firmy - czytamy w komunikacie prasowym spółki.

W skład Zarządu Wydawnictwa Murator wchodzą obecnie: Agnieszka Anielska - prezes Zarządu oraz członkowie Zarządu Ewa P. Porębska i Renata Krzewska.
Renata Krzewska zastąpiła Jacka Kosińskiego, który dotychczas pełnił funkcję członka Zarządu Wydawnictwa Murator.

Renata Krzewska jest związana z Wydawnictwem Murator od 1993 roku. Karierę w firmie zaczynała jako redaktor oraz kierownik Działu Instalacje miesięcznika "Murator". W 1994 roku powierzono jej nadzór nad projektem powstawania wydawnictw informacyjnych w sektorze pism o tematyce budowlanej, INFORMATORÓW. Przez kolejne dwa lata była redaktor naczelną stworzonych wydawnictw. W latach 1997-2001 pełniła funkcję zastępcy dyrektora handlowego Wydawnictwa. Później, już jako dyrektor strategiczny firmy, odpowiadała za rozwój oraz zarządzanie kluczowym dla Wydawnictwa Murator obszarem produktów z dziedziny budownictwa i architektury, zarówno z dziedziny B2B jak i B2C, w mediach tradycyjnych oraz elektronicznych.

Renata Krzewska jest również wiceprezesem związanej z Wydawnictwem Murator Fundacji DOM DOSTEPNY oraz członkiem Rady Nadzorczej spółki WM Murator Projekt.
Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Posiada tytuł MBA uzyskany w programie prowadzonym przez Politechnikę Warszawską wspólnie z paryską HEC School of Management, London Business School, Norwegian School of Economics and Business Administration.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Zarządzie Wydawnictwa Murator

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl