Moje publikacje
- Alicja Wysocka-Świtała: hasło "siostrzeństwo" stało się życzeniowe, istnieje w bańkach i kampaniach społecznych
O tym, co znaczy idea kobiecego wsparcia i czemu kobiety w biznesie za mało się wspierają, rozmawiamy z Alicją Wysocką-Świtałą, partnerką zarządzającą i współwłaścicielką agencji Clue PR.
11 komentarzy - Największe sieci kin nie otworzą się 21 maja, czynne będą niektóre kina studyjne
Od 21 maja niektóre stołeczne kina studyjne - m.in. Muranów i Elektronik - otworzą swoje sale dla publiczności. Tydzień później widzowie będą mogli oglądać filmy w kinach spółki Multikino. Sieć Helios jeszcze nie wie czy zdąży przygotować się do wcześniejszego uruchomienia placówek.
7 komentarzy - Rząd z pomocą influencerów będzie namawiał do szczepień młodych. "Dobry pomysł, ważny dobór ambasadorów"
Jeszcze w tym miesiącu ma ruszyć kampania Kancelarii Prezesa Rady Ministrów promująca szczepienia przeciw Covid-19. W akcję, skierowaną głownie do osób młodych, mają zostać zaangażowani influencerzy - pod tym kątem zmieniono już prawo farmaceutyczne. Zdaniem ekspertów zajmujących się influencer marketingiem, powodzenie akcji rządu zależy od właściwego doboru ambasadorów projektu.
18 komentarzy - Studia produkcyjne cierpią przez pandemię, obroty o jedną piątą niższe
W ubiegłym roku obroty studiów produkcyjnych wyniosły 285 mln złotych, od jedną piątą mniej niż rok wcześniej. Rok pandemiczny zakończył trzyletni okres wzrostów wpływów w branży - wynika z badania producentów, organizowanego przez Klub Producentów Reklamowych.
- Rok z pracą zdalną. Powrotu do biur nie ma, pracodawcy pomagają w przygotowaniu "home office"
Od marca ubiegłego roku większość branży kreatywnej pracuje zdalnie. Jak wynika z rozmów przeprowadzonych przez portal Wirtualnemedia.pl, agencje reklamowe i PR będą pracowały w trybie łączącym biuro z home office. O całkowitym powrocie do biur nikt raczej nie myśli. Wiele agencji proponuje pracownikom wypożyczenie sprzętu i pozapłacowe benefity dla poprawy dobrostanu psychicznego.
14 komentarzy - Buh i nie ma Buha. Marka znika z teledysku Ekipy "Chill"
Ekipa zmieniła teledysk do singla "Chill" - w nowej wersji na butelkach nie ma już etykiet piwa Buh. Potwierdza to ponowna weryfikacja YouTube'a. - W wideo nie pojawia się ani jedna wzmianka piwa Buh - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Olga Sztuba z Google Polska.
11 komentarzy - Reklama piwa Buh w klipie Ekipy, producent odcina się od projektu. Google sprawdzi, czy teledysk narusza standardy reklamowe
W nowym teledysku "Chill" youtuberów z Ekipy Friza około dwudziestu razy widać piwo Buh - wyliczyły Wirtualnemedia.pl. Mimo to producent piwa twierdzi, że nie współpracował z Ekipą przy klipie, mimo iż przekazał jej swój produkt. - Teledysk zrealizowany przez Ekipę jest ich dziełem autorskim. Nie mieliśmy jakiegokolwiek wpływu na jego treść, jak i formę - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Przemysław Bobrowicz, dyrektor ds. marketingu w Manufakturze Piwa, Wódki i Wina, do której należy marka Buh. Administracja YouTube'a przygląda się teledyskowi. - Wideo jest już w procesie weryfikacji dodatkowej, gdyż faktycznie może być tak, że nie spełnia naszych zasad reklamowych - mówi nam Olga Sztuba z Google Polska.
28 komentarzy - Koral oszołomiony sukcesem lodów Ekipa. Friz z milionem złotych zysku w marcu
Wprowadzone do sprzedaży pod koniec marca lody Koral Ekipa szturmem zdobywają rynek. - Odbiór produktu przerósł chyba najśmielsze oczekiwania nas wszystkich - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.
39 komentarzy - Kina szykują się do ponownego otwarcia
Zgodnie z rządowym rozporządzeniem, od 29 maja ponownie mogą działać kina i teatry. Multipleksy i kina studyjne już przygotują się do przyjęcia widzów, czekają jednak na szczegółowe wytyczne z zasadami prowadzenia działalności.
4 komentarze - Seks po polsku, czyli o "Sexify" (recenzja)
Dziś na platformie Netflix pojawi się ośmioodcinkowy serial young adult "Sexify". Bez spoilerów podpowiadamy, czy warto go obejrzeć.
7 komentarzy
