Moje publikacje
- Gwiazdy w reklamach Play - od Wojewódzkiego do Bednarka (wideo making of)
W tym roku Play postawił na celebrytów w swoich reklamach - wystąpiło w nich już osiem znanych osób: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Magdalena Różczka, Małgorzata Socha, Marcin Prokop, Czesław Mozil i Kamil Bednarek. Jak przygotowano te spoty?
6 - „Po stronie natury” - Sebastian Karpiel-Bułecka w kampanii społecznej Żywiec Zdrój (wideo)
Żywiec Zdrój zaczyna piątą edycję kampanii „Po stronie natury” wspierającą program sadzenia drzew w Beskidzie Żywieckim. Twarzą akcji - przygotowanej przez firmy Young & Rubicam, Mediacom Warszawa, Heureka i The Addictives - jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka.
3 - Wynalazcy w reklamach Plusa słabsi od Mumio - dużo oferty, mało kreacji (opinie)
Nowy format reklam Plusa, z Wynalazcami platformy OMG, wypada gorzej niż kampanie z kabaretem Mumio czy TurboDymoManem. Skupia się na eksponowaniu oferty, a brakuje mu oryginalności i finezji, choć ma do tego potencjał - oceniają eksperci.
12 - Cyfrowy Polsat odcina się od Anty nc+. „Nasze reklamy wykupiły agencje interaktywne”
Cyfrowy Polsat podkreśla, że nie ma nic wspólnego z forum i profilem facebookowym Anty nc+. Obecność swoich reklam na stronie i fanpage’u wyjaśnia „naturalnym mechanizmem działania reklamy internetowej i algorytmami firm Google i Facebook”.
7 - Twórca Anty nc+ nie spotka się z prezesem nc+. „Nie mogę reprezentować 2,5 mln klientów”
Założyciel forum i profilu facebookowego Anty nc+ nie przyjął propozycji spotkania złożonej przez prezesa nc+. Internauta wytyka firmie brak dobrej woli i właściwej komunikacji z klientami, a ich sugestie i pytania przesyła prezesowi na CD.
39 - KRRiT karze TVN. 250 tys. zł za „Rozmowy w toku” o ćpunach i zboczeńcach
Przewodniczący KRRiT, Jan Dworak, nałożył na TVN 250 tys. zł kary za pokazane w ub.r. odcinki talk-show „Rozmowy w toku”. Powód? Audycje zawierały treści wulgarne i drastyczne oraz były emitowane w nieodpowiedniej porze i niewłaściwie oznaczone.
45 - nc+ z darmowym Canal+ Platinum. Beata Mońka odeszła przez Francuzów?
W piątek nc+ ogłosiła przedłużenie o rok umowy na transmisje piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy oraz udostępnienie pełnej oferty Canal+ Platinum abonentom pakietów premium n i C+. Spekuluje się, że Beata Mońka odeszła z firmy, bo nie zgadzała się na agresywną strategię komunikacji forsowaną przez Francuzów.
32 - Strony Interii rok po roku: w górę Styl.pl i Deccoria, tracą PCFormat i RMF24
W Grupie Interia zdecydowanie najpopularniejszy jest sam portal Interia.pl. Tylko niewiele mniej użytkowników Chomikuj.pl, którego ruch Interia dzierżawi. W skali roku spore wzrosty odwiedzalności zanotowały Styl.pl i Deccoria.pl, a spadki - PCFormat.pl i RMF24.pl.
3 - Iza Kuna z Chuckiem Norrisem reklamują konto w BZ WBK (wideo)
Ruszyła kampania reklamowa konta osobistego w Banku Zachodnim WBK, w której u boku Chucka Norrisa występuje Iza Kuna. Akcję przygotowały firmy Ogilvy& Mather Advertising, Redworks, BadiBadi i Starcom.
3 - nc+ zwalnia pracowników za like’owanie negatywnych tekstów o ofercie
Dwóch konsultantów z call center platformy nc+ zostało zwolnionych, bo polubili i poparli w internecie artykuły o negatywnej reakcji na ofertę nc+. Trzeci pracownik został za to upomniany.
33
