Beata Pawłowska nowym dyrektorem zarządzającym Oriflame Poland

Beata Pawłowska dołączyła do zespołu Oriflame Polska, gdzie objęła stanowisko dyrektora zarządzającego. Zastąpiła Jana Wernickiego, który odchodzi z firmy.

łb
łb
Udostępnij artykuł:

Jako dyrektor zarządzający Pawłowska będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój firmy na rynku polskim.

Ostatnio Beata Pawłowska pracowała w Selena FM, gdzie pełniła funkcję wiceprezesa zarządu z odpowiedzialnością operacyjną sprzedaży i marketingu i była odpowiedzialna za regiony Ameryki Łacińskiej, USA, Europy Zachodniej, Europy Centralnej i Wschodniej, Wspólnotę Niepodległych Państw (m.in. Rosję), Skandynawię, Kraje Bałtyckie i Azję.

Wcześniej zajmowała również kierownicze stanowiska m.in. w Procter-Gamble, International Paper, The Coca-Cola Company, Hoop, Royal Unibrew Polska, MTV Network oraz Walter Services.

Jest absolwentką wydziału zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"