„Bez Was nie ma piłki nożnej” w nowej kampanii Betclic

Firma bukmacherska Betclic rozpoczęła nową kampanię brandingową. Marka, po podpisaniu umowy sponsoringowej, obejmującej rozgrywki Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi i Betclic 3. Ligi, zaprezentowała serię spotów, w których główną rolę odgrywają kibice.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
„Bez Was nie ma piłki nożnej” w nowej kampanii Betclic

W ramach nowej kampanii bukmachera powstała seria spotów o długości 45, 15 i 8 sekund, a także gify i audioreklamy stadionowe. Marka planuje również działania OOH i ambientowe oraz aktywacje w kanałach społecznościowych Betclic. To między innymi kreatywne konkursy, relacje ze stadionów prowadzone przez kibiców czy tworzone przez nich, dedykowane formaty wideo skupione wokół rozgrywek piłkarskich. 

Bohaterami spotów są kibice. Marka poprzez kampanię chce uhonorować prawdziwych fanów i pokazać, że kibicem może być każdy. Niezależnie od płci, wieku, przekonań i stylu życia. Zwraca także uwagę na poświęcenie i emocje jakie towarzyszą fanom, których niezależnie od wszystkiego łączy pasja do futbolu. 

W najnowszej kampanii odchodzimy nieco od naszego klasycznego podejścia do kampanii produktowych o lekkiej formie i zabawnym przekazie. Tym razem chcieliśmy skupić się na tym, co w sporcie najważniejsze - kibicach, wokół których i dla których tworzone są rozgrywki piłkarskie. Poprzez spoty chcemy pokazać to, co dla nich najcenniejsze i uhonorować osoby, które niezależnie od okoliczności, obrały swój kurs i podążają nim za swoim ukochanym klubem na dobre i na złe – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic. 

Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada 180heartbeats + Jung v Matt. Spoty wyprodukowało studio produkcyjne F25. Reżyserem spotów jest Michał Sierakowski. Autorem muzyki jest Wojciech Urbański, kompozytor i producent muzyczny oraz współtwórca projektu RYSY, a lektorem aktor Rafał Mohr. Zakupem mediów zajmuje się Star Media. W komunikacji projektu markę wspiera agencja K+ PR.

Nowy kontrakt sponsorski 

Kilka tygodni temu Betclic został sponsorem tytularnym rozgrywek Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi i Betclic 3. Ligi. W ramach umowy logotyp marki będzie obecny w identyfikacji wizualnej rozgrywek – logotypach lig obecnych na koszulkach i bandach reklamowych oraz podczas transmisji meczów w telewizji TVP Sport. Ponadto w aplikacji Betclic dostępne są darmowe transmisje meczów Betclic 1. Ligi i wybranych meczów Betclic 2. Ligi. 

Umowa została podpisana na 4 lata. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Dwie nowe aplikacje na dekoderach Polsat Box

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Przyszły właściciel TVN zwolnił wieloletniego dziennikarza. Ostre oświadczenie

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"

Terlikowski kontra Semka. "Chłopaki, zainwestujcie w research"

Cezary Gmyz uniewinniony. Nie zniesławił Romana Giertycha w TVP Info

Cezary Gmyz uniewinniony. Nie zniesławił Romana Giertycha w TVP Info

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Nie żyje Mieczysław Stolarski. Przez lata pracował w PAP

Nie żyje Mieczysław Stolarski. Przez lata pracował w PAP