Bridgestone partnerem Eurosportu podczas IO Tokio 2020

Firma Bridgestone zostanie partnerem prezentującym relacji z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, których oficjalnym nadawcą w Europie jest Eurosport. - Jesteśmy najlepszym partnerem dla wszystkich marek, które chcą angażować miliony fanów wokół IO - komentuje Mike Rich, Eurosport head of sports marketing solutions.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
Bridgestone partnerem Eurosportu podczas IO Tokio 2020

Kluczowym elementem partnerstwa będzie sponsoring serii „Essential Olympic Stories”. Program będzie przedstawiał największych bohaterów i najważniejsze momenty w historii igrzysk olimpijskich.

- Jesteśmy podekscytowani nawiązaniem partnerstwa z Bridgestone, które wzmocni zaangażowanie tej firmy w igrzyska olimpijskie aż do Tokio 2020. W kampanii „Podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko”, w której Bridgestone współpracuje ze znakomitymi sportowcami, widać mocne inspiracje igrzyskami olimpijskimi. Znakomicie łączy się to z faktem, że Eurosport zbudował wspaniałe relacje z kibicami i nieustannie podsyca pasje fanów sportów - mówi Mike Rich, Eurosport head of sports marketing solutions. - Osiągany przez Eurosport zasięg i budowany poziom zaangażowania widzów, w połączeniu z możliwościami produkcyjnymi i kreatywnością, sprawiają, że jesteśmy najlepszym partnerem dla wszystkich marek, które chcą angażować miliony fanów w całej Europie wokół igrzysk olimpijskich - dodaje.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/twitter-igrzyska-olimpijskie-tokio-2020-eurosport,7170827057350785a ##

Eurosport i Bridgestone będą współpracować nad pozycjonowaniem marki wokół produkcji stacji na drodze do igrzysk olimpijskich oraz w trakcie imprezy. Pierwszym przykładem będzie seria „Na przekór wszystkiemu”, która jest jednym z elementów partnerstwa Eurosportu i Olympic Channel. Wspólna kampania połączy Bridgestone z relacjami na żywo i na żądanie z igrzysk olimpijskich w Tokio, które rozpoczną się 24 lipca 2020. Jako partner prezentujący, Bridgestone zostanie sponsorem porannego podsumowania kolejnych dni igrzysk, także w formie wideo na żądanie.

Bridgestone będzie mocno widoczny na platformach cyfrowych Eurosportu. Jednym z elementów współpracy będzie branding na stronie oraz w aplikacji Eurosportu, a także akcje specjalne związane z najważniejszymi momentami IO (takimi jak 100 dni do igrzysk oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia imprezy).

- Jako dumny Globalny Partner Olimpijski i Paraolimpijski, jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Eurosportem wokół Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, które odbędą się w miejscu narodzin firmy. To partnerstwo to wyjątkowa okazja do uczczenia zbliżających się igrzysk, wyrażenia wspólnych wartości i inspirowania ludzi w każdym wieku, by realizowali marzenia i pokonywali wszelkie przeszkody w nieprzewidywalnej życiowej podróży - komentuje Thierry Jupsin, brands marketing director w Bridgestone EMEA.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/eurosport-transmisja-z-igrzysk-olimpijskich-tokio-2020-wideo,7170869004707457a ##

Discovery, Eurosport oraz Bridgestone współpracowały także podczas ubiegłorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang 2018.

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nie żyje współtwórca "Króla Lwa". Pracował też przy innych kultowych filmach Disneya

Nie żyje współtwórca "Króla Lwa". Pracował też przy innych kultowych filmach Disneya

Znany youtuber wśród komentatorów Australian Open w Eurosporcie i HBO Max

Znany youtuber wśród komentatorów Australian Open w Eurosporcie i HBO Max

Zabójstwo Jarosława Ziętary. ABW pokazuje prokuraturze "ściśle tajne" dokumenty

Zabójstwo Jarosława Ziętary. ABW pokazuje prokuraturze "ściśle tajne" dokumenty

Nie tylko "Znachor" i "Lalka". Netflix zekranizuje kolejną klasyczną powieść

Nie tylko "Znachor" i "Lalka". Netflix zekranizuje kolejną klasyczną powieść

The Voice Comeback Stage Powered by Orange – pierwszy taki projekt, w historii telewizji
Materiał reklamowy

The Voice Comeback Stage Powered by Orange – pierwszy taki projekt, w historii telewizji

Biedronka oddaje głos pracownikom w nowej kampanii

Biedronka oddaje głos pracownikom w nowej kampanii