British Airways w radiu

Londyn jest bliżej niż myślisz - nowa kampania Publicis dla British Airways

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

"Tu jesteś Londynku!!! A ja Cię wszędzie szukałam!"- to jedna z kwestii rozpoczynających spoty w najnowszej kampanii realizowanej przez agencję reklamową Publicis dla British Airways. Kampania informuje o wprowadzeniu przez tego przewoźnika nowych cen na połączenia z Warszawy i Krakowa do Londynu. Najtańszy bilet na podróż w obie strony na tych trasach można kupić już za 98 USD (cena nie zawiera opłat lotniskowych). Kampania jest prowadzona tylko w radiu. Wystartowała 19 stycznia i potrwa do 6 lutego br.

Dla potrzeb kampanii wyprodukowano trzy spoty, z których jeden trwa 15 sekund a pozostałe 20. Swoich głosów użyczyli między innymi znani z kina i popularnych seriali telewizyjnych aktorzy młodego pokolenia: Małgorzata Kożuchowska (obydwie części "Killer'a"), Dorota Chotecka ("Pożegnanie z Marią", "13 posterunek") i Arkadiusz Jakubik ("13 posterunek", twórca pokazywanego w warszawski teatrze Rampa przedstawienia "Jeździeć Burzy" na podstawie twórczości Jimma Morrisona i zespołu The Doors).

Treść spotów stanowią krótkie dialogi lub monologi nawiązujące do wyprawy do Londynu. Jeden z nich przedstawia rozmowę biznesmena, który chwali swojemu rozmówcy spotkaniem z Tony Blair'em. Na pytanie, "Pan też na spotanie?" rozmówca odpowiada: "No!!! Polska-Anglia". Cytowany spot jako jedyny kończy okrzyk chóru kibiców "Nasi górą!!!". Wszystkie reklamówki łączy wypowiadany przez lektora slogan: "Londyn jest bliżej niż myślisz". Spoty informują także o atrakcyjnych, niskich cenach na przeloty do Londynu i kierują słuchaczy na stronę internetową British Airways.

Za kreację odpowiedzialni byli Paweł Merecz i Michał Nowosielski. Produkcję przygotowała Marzena Purowska. Kampanię można śledzić na falach Programu III Polskiego Radia, Radia Zet oraz w stacjach lokalnych w całym kraju.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?