Cameron Diaz ucieka z Los Angeles

Cameron Diaz postanowiła wyprowadzić się z Los Angeles i zamieszkaćna stałe w Nowym Jorku.

akomi | breakingnews
akomi | breakingnews
Udostępnij artykuł:

Aktorka, która ma już dość medialnego szumu wokół swojej osoby,wierzy, że przeprowadzka zapewni jej spokój i prywatność.

- Zamierzam przenieść się do Nowego Jorku - potwierdza gwiazda.- Czuję, że tam będę mogła żyć normalnie, bo wszystkich traktujesię na równi. W Los Angeles atmosfera zrobiła się nieznośna. Ludzieprzyjeżdżają tam tylko po to, aby zrobić karierę, albo po to, abypoobracać się wśród sławnych i bogatych. To smutne. Nigdy niemyślałam, że pewnego dnia to powiem, ale mam dość tego miasta.

Cameron Diaz pracuje obecnie na planie obrazu "My Sister'sKeeper".

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale