Dawid Borowiec: z PepsiCo na szefa marketingu Hortexu

Dawid Borowiec objął stanowisko dyrektora marketingu oraz wiceprezesa w Hortex Holding - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Poprzednio pracował w PepsiCo.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Dawid Borowiec: z PepsiCo na szefa marketingu Hortexu
Dawid Borowiec

Poprzednio szefem marketingu w Hortex Holding był Dariusz Paprot. Pracował w firmie przez 15 lat, rozstał się z nią w marcu br.

Dawid Borowiec wcześniej przez kilka lat związany był z PepsiCo, najpierw jako marketing director food odpowiedzialny za Polskę i kraje bałtyckie, a potem jako senior marketing director kategorii Snacks na region Europy Wschodniej.

W latach 2001-2011 pracował w Mondelez International (wcześniej Kraft Foods Polska). Zaczynał jako manager, potem był dyrektorem marketingu kategorii czekolad, następnie dyrektorem marketingu marki Milka na Europę. Ostatnie półtora roku w tej firmie spędził jako globalny dyrektor marketingu Milki.

Pracował też dwa lata w Johnson&Johnson jako category manager baby care. Karierę w branży marketingowej zaczął w firmie Unilever, z którą związany był trzy lata. Pełnił tam m.in. funkcję brand managera marek Dove i Lux.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"