Debiut reaktywowanych „Detektywów” miał 467 tys. widzów. „Pati” z 766 tys. oglądających

Pokazany w poniedziałkowe popołudnie w TVN pierwszy odcinek reaktywowanego docu-crime „Detektywi” oglądało średnio 467 tys. osób. Z kolei otwarcie „Pati” pokazane kilka godzin później śledziło 766 tys. osób - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
Debiut reaktywowanych „Detektywów” miał 467 tys. widzów. „Pati” z 766 tys. oglądających
Anna Potaczek w serialu „Detektywi”; fot. TVN

W poniedziałek, 4 września br. o godz. 16.50 TVN pokazał pierwszy odcinek reaktywowanego po 11 latach przerwy docu-crime „Detektywi”. Średnia widownia emisji wyniosła 467 tys. osób. Przełożyło się to na 6,46 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 10,98 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 9,06 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Przynajmniej przez 1 minutę odcinek śledziło 872 tys. osób w grupie 4+.

grafika

„Detektywi” to serial paradokumentalny z gatunku docu-crime, który w TVN był emitowany od 11 listopada 2005 roku do 30 listopada 2012 roku. Produkcja doczekała się 1040 odcinków. Formuła serialu polegała na tym, że byli funkcjonariusze policji rozwiązywali śledztwa. Z reguły w każdym odcinku poruszana była inna historia.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/malwina-wedzikowska-prowadzaca-the-traitors-tvn-uczestnicy,7169504029050497a ##

TVN po 11 latach przerwy wznowił emisję serialu. W nowych odcinkach kryminalne sprawy rozwiązuje znany duet byłych policjantów - Anna Potaczek oraz Maciej Dębosz. Para komisarzy występowała w - posiadającym podobną formułę do „Detektywów” - serialu „W11 - Wydział Śledczy”, który w TVN oglądać można było w latach 2004-2014.

Jak informuje TVN Warner Bros. Discovery, wiele nowych odcinków będzie odnosić się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/jury-top-model-12-tvn-uczestnicy-kto-wygra,7169487366813825a ##

883 tys. widzów śledziło debiut „Pati”

Tego samego dnia o 21.35 TVN pokazał pierwszy odcinek innej serialowej nowości - „Pati”. Debiut produkcji miał średnio 766 tys. widzów, co dało odpowiednio 7,63 proc., 7,14 proc. i 7,86 proc. udziału.

grafika

- Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki - Julity. To na „Pati” spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem - Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia - informuje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawiają się też m.in. Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb („Sony”), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/top-model-sobota-tvn-ramowka-jesien-2023-co-obejrzec-nowe-programy,7169497085326977a ##

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"