Disco polo ponownie w Polsacie

Od grudnia br. Polsat na głównej antenie emitować będzie powtórki nadawanego w kanale Polsat Play programu „Imperium disco polo”. Oglądać je będzie można w sobotnie wieczory.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

W programie prezentowane są wybrani artyści nurtu disco polo, kulisy powstania największych hitów i relacje z koncertów. Znaleźć w nim można też komentarze ekspertów na temat kultury disco polo. Magazyn nie ma prowadzącego.

„Imperium disco polo” zadebiutowało na antenie Polsat Play wiosną br., obecnie na antenie stacji nadawana jest jego druga seria.

Pierwszy sezon cyklu oglądać będzie można w Polsacie w soboty o 18.15, począwszy od 1 grudnia br.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarze TVN24 "robią swoje". Dlaczego niektórym fanom stacji się nie podoba? [OPINIA]

Dziennikarze TVN24 "robią swoje". Dlaczego niektórym fanom stacji się nie podoba? [OPINIA]

Komisja Europejska akceptuje przejęcie operatora przez byłego właściciela UPC Polska

Komisja Europejska akceptuje przejęcie operatora przez byłego właściciela UPC Polska

Instagram z aplikacją na kolejnych telewizorach Smart TV

Instagram z aplikacją na kolejnych telewizorach Smart TV

Bitwa o modele Anthropic to czerwony alarm. Czas na cyfrową suwerenność

Bitwa o modele Anthropic to czerwony alarm. Czas na cyfrową suwerenność

Cyfrowy Polsat i fundacja kontra Solorzowie. Firma pisze o legalnych dowodach próby wrogiego przejęcia

Cyfrowy Polsat i fundacja kontra Solorzowie. Firma pisze o legalnych dowodach próby wrogiego przejęcia

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery