Dominet Bank z Western Union

Dominet Bank S.A. podpisał z Bankiem BPH S.A. Money Transfer

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Dominet Bank S.A. podpisał z Bankiem BPH S.A. - głównym partnerem firmy Western Union umowę na świadczenie usług międzynarodowych i krajowych przekazów pieniężnych w ramach sieci Western Union - Money Transfer. Mogą z niej korzystać osoby fizyczne odwiedzające placówki Dominet Banku na terenie całego kraju. Dominet Bank, jako jeden z nielicznych banków w Polsce umożliwia przy realizacji przekazu za granicę dokonanie za pośrednictwem Western Union wpłaty środków w PLN lub w USD. Odbiór środków może nastąpić przez wskazaną imiennie w przekazie osobę fizyczną legitymującą się ważnym dowodem tożsamości. W przypadkach losowych, gdy odbiorca przekazu nie posiada dowodu tożsamości możliwe jest przesłanie przekazu "na hasło", znane tylko stronom transakcji.

 "Dzięki współpracy Dominet Banku z Western Union i Bankiem BPH S.A. osoby odwiedzające nasze placówki będą mogły szybko - nawet w ciągu kilku minut - przekazać środki finansowe wybranej osobie na terenie Polski i poza jej granicami. Jest to szczególnie korzystne dla osób przebywających poza własnym miejscem zamieszkania, np. w sytuacji, gdy osoba z rodziny przebywa za granicą i pilnie potrzebuje odebrać konkretną sumę gotówki. Dodatkowo na formularzu przekazu można umieścić krótką wiadomość dla odbiorcy - wyjaśnia Tomasz Gryn wiceprezes zarządu Dominet Banku S.A.

Usługa Western Union jest najszybszą formą przekazu pieniędzy na świecie, z której mogą korzystać osoby fizyczne. Pozwala na bezpieczne przekazywanie pieniędzy do ponad 170.000 agencji Western Union zlokalizowanych w ponad 190 krajach na całym świecie.

 "Zdecydowaliśmy się współpracować z Dominet Bankiem ze względu na fakt, że Dominet Bank jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się bankiem, posiadającym rozległą sieć placówek w całej Polsce. Ponadto Dominet Bank posiada bardzo ciekawą ofertę produktową dla klientów indywidualnych. Uzupełnienie tej oferty o przekazy pieniężne Western Union będzie dla Dominet Banku dodatkowym atutem na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług finansowych. Wart podkreślenia jest również fakt, że Dominet Bank w sposób konsekwentny wdraża w swojej sieci innowacyjne rozwiązania technologiczne, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa dokonywanych operacji finansowych oraz ułatwiają sprawną obsługę klientów"- mówi Marek Rogalski z Biura Western Union Banku BPH S.A.Obecnie usługa Western Union dostępna jest w 51 placówkach Dominet Banku na terenie Polski. Do końcu roku zostanie wprowadzona do oferty kolejnych ok. 50 placówek.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?