„Dziękuję Ci, Mamo” w kolejnej odsłonie olimpijskiej kampanii Procter & Gamble (wideo)

Rozpoczął się drugi etap kampanii reklamowej Procter & Gamble pokazującej matki i nawiązującej do igrzysk olimpijskich. Akcję koncern przygotował wspólnie z firmami TAG Worldwide i Mediacom.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Kampania Procter & Gamble związana z olimpiadą przedstawia mamy zawodników. Pierwszy spot, emitowany od kwietnia, pokazywał, jak dużo takie kobiety pomagają swoim dzieciom uprawiającym sport od dzieciństwa. Nowa reklama podkreśla, że dla matek ci sportowcy na zawsze pozostają dziećmi, nawet kiedy startują w igrzyskach i zdobywają medale. W kampanii - prowadzonej pod hasłem „Z dumą wspieramy Mamę” - prezentowane są krótko marki koncernu takie jak Pampers, Vizir, Lenor, Alwaysi Fairy.

- Procter & Gamble za pośrednictwem swoich marek sponsoruje 150 spośród sportowców startujących na olimpiadzie w Londynie - opisuje Marc Pritchard, globalny dyrektor marketingu w koncernie. - W naszej bieżącej kampanii chcemy uhonorować osoby, które pomogły tym sportowcom w podróży do Londynu: ich mamy - dodaje.

W ramach akcji na facebookowym fanpage’u P&G Polska udostępniono aplikację „Dziękuję Ci, Mamo”, za pomocą której użytkownicy mogą dziękować swoim mamom, przesyłając własne nagrania wideo, zdjęcia z podpisami lub tekst, a także zachęcać do tego swoich znajomych. Ponadto uruchomiono serwis dziekujecimamo.pg.com.

Nową reklamę nakręcono w USA i Wielkiej Brytanii, a wyreżyserował ją Daniel Kleinman. W spocie pojawia się ok. 245 dzieci z 16 krajów uprawiających siedem różnych konkurencji olimpijskich. Filmik udostępniono na razie w internecie, natomiast jego emisja w telewizji ruszy równo ze startem olimpiady. Oprócz sieci i telewizji akcja obejmuje prasę. W Polsce za przygotowanie i realizacji kampanię odpowiadają agencja TAG Worldwide (adaptacja kreacji) oraz dom mediowy Mediacom (planowanie i zakup mediów).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nie żyje Mieczysław Stolarski. Przez lata pracował w PAP

Nie żyje Mieczysław Stolarski. Przez lata pracował w PAP

Play zadłuża się także na zielono. Nowe emisje obligacji

Play zadłuża się także na zielono. Nowe emisje obligacji

Wirtualna Polska skupi akcje i wypłaci dywidendę. Podano kwoty

Wirtualna Polska skupi akcje i wypłaci dywidendę. Podano kwoty

Bruksela musi zdecydować ws. przejęcia właściciela TVN. Wiemy, do kiedy zapadnie decyzja

Bruksela musi zdecydować ws. przejęcia właściciela TVN. Wiemy, do kiedy zapadnie decyzja

Agnella – Dywany Utkane Z Natury
Materiał reklamowy

Agnella – Dywany Utkane Z Natury

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie interwencji policji u Tomasza Sakiewicza

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie interwencji policji u Tomasza Sakiewicza