Ed Sheeran wystąpi w reklamie ketchupu Heinz, którą sam wymyślił

Ed Sheeran będzie reklamować ketchup Heinz. To ulubiony produkt muzyka. Spot, w którym się pojawi wymyślił sam, a marka zdecydowała się na współpracę z nim po tym, jak zaproponował jej to kilka tygodni temu swoim wpisem w social mediach.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Jak podaje The Sun, reklamę ketchupu wymyślił Ed Sheeran. W spocie zobaczymy go, jak podczas kolacji w luksusowym hotelu w Londynie wyjmuje z torby przyniesiony ze sobą ketchup Heinza.  Ma to być odniesieniem do sytuacji, z którymi spotyka się muzyk podczas pobytu w eleganckich restauracjach – przyznaje, że wstydzi się, gdy musi prosić w nich o ketchup.

Informator The Sun zdradził, że tą reklamą Ed Sheeran chce wyśmiać to, że obsługujący go ludzie w eleganckich lokalach niejednokrotnie szydzą lub „kręcą nosem”, gdy prosi o podanie ketchupu.

Film kręcono w ostatnim czasie w Londynie, a kampania, w której zostanie wykorzystany ma ruszyć latem.

Nieoficjalnie mówi się, że za udział w tej reklamie muzyk otrzyma 300 tys. funtów.

Heinz nie bez powodu zwrócił się do muzyka z propozycją udziału w reklamie kerchupu. Na początku kwietnia artysta zaproponował tej firmie w social mediach, że chętnie ją wypromuje występując w reklamie.

Wyświetl ten post na Instagramie.                   Yo @heinz I have an idea for a tv ad if you wanna do one, if not I won’t be offended, I could never be mad at you. Slide in my DMs or have your people call my people. Lots of love, your biggest fan x Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos) Kwi 3, 2019 o 4:03 PDT

Napisał wówczas: „Yo, Heinz! Mam pomysł na reklamę telewizyjną, jeśli chcecie to zrobić! Jeśli nie, nie obrażę się, nigdy nie będę na was zły. Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej  lub niech wasi ludzie odezwą się do moich ludzi. Ślę dużo miłości, wasz największy fan!”.

Heinz mu odpowiedział: „Wchodzimy w to! Ale Ty dajesz pomysł. I chcielibyśmy poznać TWÓJ pomysł. Wybacz, jesteśmy nerwowi. Zespół Heinza już się z Tobą kontaktuje.”

grafika
grafika

Ed Sheeran jest wiernym fanem ketchupu Heinz o czym wielokrotnie już mówił. Wytatuował sobie nawet na ramieniu logo tej ulubionej marki.

bg
Autor artykułu:
bg
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne